Kobieta udusiła męża pośladkami – tłumaczyła się wypitym alkoholem!

Kobieta udusiła męża pośladkami

Szokujące doniesienia prosto z Rosji. Podczas trwania libacji alkoholowej doszło do kłótni między małżonkami. Rozdzielić ich próbowała córeczka pary, jednak na nic się to zdało. Kobieta ostatecznie zdecydowała się rzucić swojego partnera na łóżko, dociskając swoimi pośladkami jego twarz do materaca. Mimo krzyków kobieta wciąż gniotła swojego męża, aż doszło do najgorszego… Kobieta ostatecznie udusiła męża swoimi pośladkami. Poznajcie szczegóły tej tragicznej historii.

Kobieta udusiła męża pośladkami

Rodzinna tragedia miała miejsce w Rosji, a dokładnie w Nowokuźniecku, w południowej części kraju. W trakcie trwania libacji alkoholowej doszło do kłótni między małżeństwem – Tatianą i Aidarem. Warto dodać, że kobieta była otyła, a jej waga przekraczała 100 kg. W pewnym momencie Tatiana rzuciła swojego męża na łóżko, po czym usiadła na nim. Dusiła go swoją tuszą, dociskając pośladkami twarz i przytrzymując jednocześnie pozostałą część jego ciała. Znaczna waga kobiety sprawiła, że mężczyzna zaczął się dusić. Mimo wielu próśb i krzyków, małżonka wciąż gniotła swojego partnera. W pewnym momencie Aidar przestał reagować i stracił przytomność. Kobieta w dalszym ciągu go zgniatała. Niestety, doszło do najgorszego…

ZOBACZ TAKŻE: UDUSIŁ KOBIETĘ PENISEM – WIADOMO, CO GROZI MĘŻCZYŹNIE Z WAŁBRZYCHA

Warto dodać, że kłócące się małżeństwo próbowała rozdzielić ich córka, jednak dziewczynce nie udało się uratować taty. Po czasie Tatiana zeszła z męża i zaczęła nim potrząsać. W obawie o jego zdrowie udała się do sąsiadów, prosząc o pomoc. Ci jednak nie zwrócili większej uwagi na pijaną kobietę.

Dopiero po czasie, w trakcie trwania procesu ustalono szczegóły zbrodni. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność oddechowa. To efekt dociśnięcia twarzy pośladkami do materaca. Kobieta wielokrotnie tłumaczyła swoje zachowanie, zasłaniając się spożytym alkoholem oraz kłótnią. Początkowo usłyszała ona zarzut zabójstwa przez zaniedbanie, jednak później sąd zmienił zdanie, a oprawca odpowie za zabójstwo.

 

źródło: onet.pl, nczas.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.