Kłopoty Maty. Znany raper zatrzymany za posiadanie narkotyków

kłopoty maty

Kłopoty Maty! Popularny raper został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Sensacyjne wiadomości podaje portal RMF24.pl. To właśnie dziennikarze RMF ustalili szczegóły całego zajścia i jako pierwsi informowali o zatrzymaniu rapera. Wszystko wskazuje na to, że twórca jeszcze dziś usłyszy zarzuty. Do zatrzymania miało dojść wczoraj przed północą.

Kłopoty Maty. Znany raper zatrzymany za posiadanie narkotyków

Sensacyjne informacje pojawiły się dziś przed południem w polskich mediach. Jak się okazuje, policja zatrzymała jednego z najpopularniejszych polskich raperów – chodzi o Matę. Jako pierwszy o wszystkim pisał portal RMF24.pl. To właśnie dziennikarze RMF dotarli do informacji i ustalili szczegóły całego zajścia.

Michał M. miał zostać zatrzymany wczoraj przed północą. Wraz z nim w ręce policji wpadł inny mężczyzna. Na portalu RMF24.pl czytamy, że wszystko działo się na jeden z ulic Górnego Mokotowa. Do dwóch osób – w tym Michała M., podjechał nieoznakowany radiowóz. To sprawiło, że mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać i szukali ucieczki. Policja jednak ich zatrzymała. Gdy doszło do wylegitymowania, zatrzymani sami ujawnili woreczki z suszem. Miała to być marihuana.

ZOBACZ TAKŻE: NOWA, GROŹNIEJSZA ODMIANA OMIKRONU ODKRYTA! PIERWSZE WNIOSKI BADACZY – TRUDNY DO WYKRYCIA, BYĆ MOŻE JESZCZE BARDZIEJ ZAKAŹNY. OMIKRON BA.2 POTWIERDZONY W 40 KRAJACH. CO JESZCZE WIADOMO?

RMF: U rapera Maty policjanci zabezpieczyli 1,5 grama narkotyku

W portalu RMF24.pl czytamy, że przy raperze Macie policjanci znaleźli 1,5 grama narkotyku. Wraz z nim zatrzymano 24-latka, który miał przy sobie pół grama suszu. Policja uważa, że drugi zatrzymany to prawdopodobnie znajomy artysty – wyklucza się, że jest to diler.

Przesłuchanie ma odbyć się dziś po południu. Młodzi mężczyźni noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Wszystko wskazuje na to, że usłyszą oni zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. RMF przypomina, że może za to grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Mata to jeden z najbardziej popularnych raperów w Polsce. Jego utwory cieszą się wielkim zainteresowaniem. Warto dodać, że w 2021 roku Mata został wyróżniony „Fryderykiem” za debiut roku.

źródło: YouTube, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.