Kierowca Audi „usunął” pijanego faceta z drogi! Internauci zachwyceni [WIDEO]

kierowca audi

Kierowca Audi „usunął” pijanego faceta z drogi! W sieci pojawiło się interesujące nagranie – a jakby inaczej – wprost z polskich dróg. Tym razem jednak nie mieliśmy do czynienia z kolizją, a z intruzem, który przebywając na jezdni z stanie nieważkości zagrażał innym uczestnikom ruchu i przede wszystkim sobie. Na szczęście, na swojej drodze spotkał kierowcę z krwi i kości, który nie zważając na nic, bardzo szybko podjął skuteczne działanie i „przesunął” pijanego faceta w bezpieczne miejsce. Choć trudno mówić w tym przypadku o delikatności, internauci są zachwyceni postawą kierowcy. Całe zajścia można zobaczyć w filmie poniżej.

Kierowca Audi „usunął” pijanego faceta z drogi!

Sytuacja na polskich drogach nie przestają zaskakiwać. Dopiero co wczoraj pialiśmy o niebezpiecznej sytuacji z Wrocławia, gdzie mogło dojść do tragedii przez nieupilnowane dziecko – a już teraz w sieci pojawiło się kolejne, niezwykle interesujące i dające do myślenia wideo. Mianowicie, za jego publikację już niemal tradycyjnie odpowiada znany kanał w portalu YouTube o dźwięcznej nazwie „STOP CHAM”.

Tym razem kierujący na swojej drodze spotkali pijanego mężczyznę. Znajdująca się w stanie nieważkości osoba postanowiła, że znakomitym pomysłem będzie wejście na ruchliwą drogę i utrudnianie ruchu innym. Nietrudno domyślić się, że prędzej czy później mogłoby się to skończyć tragedią. Do takowej na szczęście nie doszło, a wszystko dzięki przytomnie myślącemu i zdecydowanemu kierowcy Audi.

Całe zajścia można obejrzeć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: NIEUPILNOWANE DZIECKO WBIEGA WPROST POD KOŁA SAMOCHODU, A MATKA MA PRETENSJE DO KIERUJĄCEJ! ZOBACZ BULWERSUJĄCE ZAJŚCIE, KTÓRE MIAŁO MIEJSCE WE WROCŁAWIU – NAGRANIE

Internauci zachwyceni postawą kierującego – dzięki niemu nie wydarzyła się tragedia

Choć niektórym być może nie spodoba się brak delikatności w „usuwaniu” z drogi nietrzeźwego delikwenta – należy zauważyć, że dzięki takiej postawie nie doszło do tragedii.

Jakby nie patrzeć, pijany mężczyzna narażał siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Reakcja kierowcy Audi sprawiła natomiast, że ten znalazł się w miejscu, gdzie nie groziło mu praktycznie żadne zagrożenie ze strony poruszających się aut.

Wideo opublikowano także w serwisie YouTube, gdzie można przeczytać między innymi takie komentarze:

Nie dość, że pomógł mu przedostać się na drugą stronę jezdni to jeszcze ułożył w pozycji bezpiecznej. Przykładny obywatel brawo.

W sumie to szacun dla kierowcy audi.

źródło: YouTube – STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.