Dziecko wbiega wprost pod koła auta – matka ma pretensje do kierującej [WIDEO]

dziecko wbiega wprost pod koła

Dziecko wbiega wprost pod koła auta – a matka malucha ma pretensje do prowadzącej! Do bulwersującego zajścia doszło 16 czerwca na jednej z wrocławskich dróg. Nagranie z całego zajścia pojawiło się w sieci – można zobaczyć je choćby na popularnym kanale STOP CHAM. Jak podają autorzy – na publikacje zdecydowano się ku przestrodze. Jak na dłoni widać bowiem, że tragedia była o krok, a gdyby nie czujność i świetna reakcja kobiety za kierownicą, wszystko mogłoby zakończyć się dramatem. Tym bardziej trudno zrozumieć postawę matki dziecka. Wszystko obejrzeć można poniżej.

Dziecko wbiega wprost pod koła auta – matka ma pretensje do prowadzącej samochód

Takich sytuacji, jak ta, którą prezentujemy poniżej, jest naprawdę niezliczona ilość. Niestety nie wszystkie kończą się tak szczęśliwie jak omawiana przez nas dziś. Wszystko miało miejsce na jednym z osiedli we Wrocławiu, a nagranie pochodzi z kamerki samochodowej osoby, która prowadziła pojazd.

Początkowo nic nie wskazywało na jakiekolwiek zagrożenie. Jednakże, nagle zza zaparkowanych przy drodze aut, na drogę wprost pod koła prowadzącej, wybiegło nieupilnowane dziecko. Dzięki temu, że kobieta nie jechała szybko i zachowała należytą ostrożność, nie doszło do tragedii. To jednak nie powstrzymało matki malucha przed ukazaniem frustracji. Według niej, winę za całe zajście ponosiła nie ona, a kierująca pojazdem. Zasiadająca za kierownicą kobieta słusznie się jednak z tym nie zgodziła.

Wszystko obejrzeć można poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ROSJANIE W POSIADANIU NOWEJ SUPER-BRONI? PUTIN NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. ROSYJSKI PRZYWÓDCA UWAŻA, ŻE ŻADEN INNY KRAJ NA ŚWIECIE NIE DYSPONUJE TAKĄ TECHNOLOGIĄ. O JAKI RODZAJ POCISKÓW CHODZI?

Wideo opublikowano ku przestrodze – zarówno dla kierowców, jak i rodziców

Choć nagranie dla wielu osób jest bulwersujące, należy wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski. Skorzystać mogą z niego obie strony – zarówno kierowcy, jak i opiekunowie małych dzieci. Wiadomo bowiem, że nad maluchami często trudno zapanować. Należy jednak nie spuszczać ich z oka zwłaszcza w takich miejscach jak to. Wystarczy wyobrazić sobie, co byłoby w wypadku, gdyby pojazdem poruszała się osoba nieodpowiedzialna.

Wnioski wyciągać mogą także kierowcy. W tej konkretnej sytuacji, prowadząca samochód zachowała się tak jak należy. Należy zatem brać z niej przykład. Nadużywanie prędkości, zwłaszcza przy parkingach czy drogach osiedlowych, może prowadzić do dramatu.

Wideo pojawiło się w serwisie YouTube na popularnym kanale „STOP CHAM”. Tam też umieszczono krótkie sprostowanie od autorki nagrania, której zarzucano, że wszystko miało miejsce w strefie zamieszkania. Kobieta zdementowała te doniesienia, jasno wskazując, gdzie wszystko się wydarzyło.

źródło: YouTube – STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.