Szokujące wideo z windy – zwyrodniała babcia nie wiedziała, że jest nagrywana

szokujące wideo z windy

Szokujące wideo z windy – zwyrodniała babcia nie miała pojęcia o tym, że jest nagrywana. W sieci pojawiło się dramatyczne, ale przede wszystkim bulwersujące nagranie. Cała akcja toczy się w windzie, a główną (anty)bohaterką zajścia jest kobieta, która – nie wiedzieć czemu – policzkuje dziecko. Dziewczynką jeszcze szarpano, a jej opiekunka prawdopodobnie podnosiła na nią głos. Przyczyna takiego zachowania nie jest znana, aczkolwiek jaka by ona nie była – takie zachowanie jest niedopuszczalne. Co istotne, wszystko zostało opublikowane w sieci, a sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. Najważniejsze jest to, że kobietę zatrzymano, a jak podaje portal Głos Wojewódzki – w jej sprawie już teraz toczy się postępowanie.

Szokujące wideo z windy – zwyrodniała babcia nie wiedziała, że jest nagrywana. Spoliczkowała małą dziewczynkę

To nagranie wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Mianowicie, chodzi o sytuację z windy, gdzie opiekunka dziecka – za wielu uznana jego babcią – okazała wobec wnuczki niezwykle agresywne zachowanie. Tak naprawdę trudno przypuszczać, co rzeczywiście mogło wyprowadzić kobietę z równowagi. Jednakże wydaje się, że żadne zachowanie małej dziewczynki nie daje przyzwolenia na tak karygodne zachowanie.

Wszystko zauważyła ochrona budynku, która ma dostęp do monitoringu w windzie. Właśnie tam doszło do bulwersującego zajścia. Małą dziewczynką dodatkowo szarpano. Na sam koniec w asyście opiekunki opuściła windę.

ZOBACZ TAKŻE: DZIECKO WBIEGŁO TUŻ POD KOŁA NADJEŻDŻAJĄCEGO SAMOCHODU – JEGO MATKA SWOJĄ FRUSTRACJĘ WYLAŁA NA KIERUJĄCĄ, DZIĘKI KTÓREJ TAK NAPRAWDĘ NIE DOSZŁO DO TRAGEDII. ZOBACZ NAGRANIE PROSTO Z WROCŁAWIA!

Opiekunka dziecka nie uniknie odpowiedzialności – już teraz trwa postępowanie w jej sprawie

W sieci zaroiło się od przeróżnych komentarzy dotyczących całego zajścia. Wszystko poruszyło większą część internautów. Komentujący nie przebierają w słowach, opisując zachowanie zwyrodniałej kobiety.

Jak jednak podają niektóre źródła, sprawa błyskawicznie trafiła na policję, a opiekunka nie uniknie odpowiedzialności za swoje haniebne zachowanie. Już teraz bowiem trwa postępowanie w jej sprawie, o czym informuje Głos Wojewódzki.

Opisywane zajście można zobaczyć poniżej. Uwaga – wideo dla ludzi o mocnych nerwach!

źródło: Facebook – Głos Wojewódzki

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.