„Katastrofa stulecia” – najnowsza przepowiednia jasnowidza Glanca budzi grozę

katastrofa stulecia nowa przepowiednia

„Katastrofa stulecia” – właśnie to czeka nas w niedalekiej przyszłości, według przepowiedni jasnowidza Glanca. Jego wizja budzi grozę. To jednak tylko jej mała część, a wieści, które mężczyzna miał do przekazania, wcale nie są bardziej optymistyczne. Wojciech Glanc mówił też o potężnym kryzysie na całym świecie, oraz o „krwawych obrazach”. Co dokładnie miał jednak na myśli?

„Katastrofa stulecia” – najnowsza przepowiednia jasnowidza Glaca budzi grozę

Przepowiednie Wojciecha Glanca w ostatnim czasie osiągają podobną popularność, co wizje najsłynniejszego polskiego jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. Ludzie chętnie śledzą to, co do powiedzenia ma były uczestnik „Big Brothera”. Pikanterii wszystkiemu dodaje fakt, że niektóre przepowiednie Glanca są trafione „w dziesiątkę”. Portal Radia Zet przytacza, że przewiedział on między innymi: ogromny wybuch w Bejrucie, śmierć księcia Filipa oraz wyniki wyborów prezydenckich. Co słynny brzuchomówca mówił tym razem? Jego słowa brzmią mrocznie.

Wojciech Glanc podobnie jak Krzysztof Jackowski, ze swoimi widzami kontaktuje się za pomocą transmisji „na żywo” w YouTubie.

Mam wyraźny obraz jak z horroru […] stoję w jakimś takim rynsztoku, ale to nie była woda, to była krew po prostu […] destabilizacja Litwy, destabilizacja Ukrainy […] Gdzieś w tle, nawet w tej chwili widzę uśmiechnięte postacie Łukaszenki i Putina, jakby tańczyli.

To jednak nie koniec mrocznej wizji:

Krew na komendach policyjnych […] ja bym się odważył powiedzieć, że to tak jak mówiłem wcześniej, teraz wchodzimy w okres eskalacji i agresji, w ludziach coś pęka.

ZOBACZ TAKŻE: OBRZYDLIWA MODA STAJE SIĘ CORAZ POPULARNIEJSZA W SIECI! TIPSY U STÓP TO NOWY TREND. ZDJĘCIA DZIWNYCH KREACJI ZALAŁY INTERNET [FOTO]

Według Wojciecha Glanca zbliża się bardzo trudny okres, najbliższy kwartał powodem do niepokoju

Jasnowidz Glanc jest pełen obaw, jeśli chodzi o zbliżający się kwartał. Nazywa go naprawdę „ciężkim okresem”. Wspomina także o „dziwnej katastrofie”, która ostatecznie okaże się katastrofą stulecia. Nie określa jednak, czego dokładnie może ona dotyczyć:

Zbliża się ciężki okres, jestem naprawdę pewien niepokoju o ten kwartał […] będzie się to jeszcze łączyło z kryzysem […] Ten kryzys już jest, on jest ładnie przypudrowany, są tematy przykrywające naszą uwagę.

Katastrof może być więcej – według Glanca jedna z nich będzie naturalna, natomiast druga…

Pojawia się coś takiego jak katastrofa stulecia na skalę światową […] nastąpi jakaś dziwna katastrofa, którą nazwiemy światową katastrofą stulecia […] jedna katastrofa naturalna, jedna nie […] walnie tak, że znowu serce ludziom na całym świecie stanie.

źródło: YouTube, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.