Obrzydliwa moda – tipsy u stóp stały się trendem [FOTO]

obrzydliwa moda

Obrzydliwa moda coraz śmielej podbija Internet. Mowa o sztucznych, długich paznokciach, które kobiety zaczęły sobie robić… u stóp. Sieć co rusz zalewają zdjęcia „dzieł”, które budzą bardzo mieszane uczucia. Większość internautów patrzy na to jednak z pogardą. Kolejny aspekt to praktyczność takiego „upiększenia” ciała. Trudno bowiem wyobrazić sobie ubranie zabudowanych butów w przypadku sztucznych paznokci u stóp. Przykłady dziwacznych paznokci u stóp, pojawiających się w sieci masowo, można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Obrzydliwa moda – tipsy u stóp stały się trendem. Internauci nie mogą na to patrzeć

Świat mody ma to do siebie, że zmienia się niebywale dynamicznie. Ale czy to, o czym piszemy dziś, można w jakikolwiek sposób zaliczyć do modowych trendów? A może to jedynie jakaś fanaberia osób, które decydują się na taki krok? Przejdziemy jednak do rzeczy – mowa o tipsach, jednak nie typowych, na które wiele kobiet decyduje się u rąk. Tym razem w sieci coraz częściej pojawiają się zdjęcia tipsów u stóp.

obrzydliwa moda

Jak widać na powyższym obrazku, widok jest dość niecodzienny. I choć kwestia estetyki jest raczej indywidualna i każdemu może podobać się coś innego – nie sposób wspomnieć o praktyczności takiego rozwiązania. Choć w tym wypadku powinniśmy raczej mówić o braku praktyczności. Jak bowiem założyć zabudowane buty, posiadając tego typu paznokcie u stóp? W sieci pojawiają się nieco prześmiewcze komentarze, że w takim wypadku należy kupować obuwie kilka rozmiarów za duże.

ZOBACZ TAKŻE: PODWYŻKI DLA PREZYDENTA I SAMORZĄDOWCÓW. WIADOMO ILE WYNIOSĄ. W SEJMIE PRZEGŁOSOWANO USTAWĘ O NOWYCH, WYŻSZYCH PENSJACH

Coraz więcej kobiet na całym świecie decyduje się na tego typu krok

W sieci zdjęć przedstawiających tego typu paznokcie, pojawia się coraz więcej. Wygląda więc na to, że trend powoli staje się coraz to bardziej popularny.

tipsy u stóp

Trzeba jednak liczyć się z tym, że jedyne obuwie, na jakie będzie można sobie pozwolić w takim wypadku, to sandały lub klapki. Z drugiej jednak strony, tak rzucające się w oczy paznokcie u stóp wykonuje się przecież po to, aby się nimi chwalić i zwracać na siebie uwagę. A Wy co sądzicie o takiej modzie? Uważacie, że jest to atrakcyjne?

paznokcie u stóp

źródło: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.