Kobieta zginęła podczas wideorozmowy – zabiło ją dziecko bawiące się załadowaną bronią

zginęła podczas wideorozmowy

Szokujące doniesienia płyną do nas prosto zza oceanu. Do przerażających wydarzeń doszło na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. W piątkowy poranek do mediów dotarła informacja, że 21-letnia kobieta zginęła od strzału w głowę. Zabiło ją dziecko, które znalazło w domu załadowaną broń.

Kobieta zginęła podczas wideorozmowy

Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło dokładnie 12 sierpnia w miejscowości Altamonte Springs, niedaleko Orlando. 21-letnia Shamaya Lynn brała wówczas udział w wideorozmowie związanej z jej pracą, która odbywała się za pośrednictwem Zooma. Z relacji policji z Altamonte Springs, cytowanej przez portal Sky News wynika, że rozmówcy 21-latki usłyszeli nagle przerażający hałas, jakby strzał z broni. Niestety nie pomylili się. Po przełączeniu okna zauważyli, że Shamaya Lynn została postrzelona z broni w głowę i upadła na ziemię. W ekspresowym tempie wezwano służby ratownicze, niestety było już za późno. Mimo prób reanimacji 21-latka zginęła na miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: GROŹNE ZJAWISKO W POLSCE – NOWA SUBSTANCJA ZATRUŁA JUŻ 60 OSÓB!

Jak się później okazało, oprawcą kobiety było małe dziecko, które niczego nie świadome znalazło w domu załadowaną, niezabezpieczoną broń i omyłkowo oddało zabójczy strzał.

Oficerowie i ratownicy medyczni zrobili wszystko, co w ich mocy, aby pomóc pani Lynn, ale znaleziono ją ze śmiertelną raną postrzałową głowy – powiedziała policja, cytowana przez Sky News.

Warto dodać, że wówczas w mieszkaniu znajdowało się również drugie dziecko. Żadnemu z nich nic się nie stało. Jak ustalili śledczy, broń należała do ojca dwójki dzieci. Trudno natomiast jednoznacznie stwierdzić, czy zabita 21-latka była kobietą dzieci znajdujących się w domu. W zależności od źródła znajdziemy różne i sprzeczne informacje. Nieoficjalnie potwierdzono jednak, że dzieci i kobieta byli spokrewnieni.

Obecnie trwa śledztwo w sprawie. Za tragedię może odpowiedzieć właściciel broni, który w nieodpowiedni sposób przechowywał ją w domu.

 

źródło: interia.pl, wiadomosci.poinformowani.pl, Sky News

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.