The War 2: grupowa walka kobiet na gołe pięści – co za pojedynek! [WIDEO]

Walka kobiet na The War 2

W ubiegłą sobotę, 14 sierpnia doszło do niezwykle emocjonującej walki. Podczas The War 2, na ringu pojawiły się dwa 3-osobe zespoły kobiet, które stoczyły ze sobą walkę. To pierwsza oficjalna, grupowa walka kobiet na gołe pięści. Takiego widowiska jeszcze nie było! Koniecznie zobaczcie nagranie z walki.

The War 2

W sobotę 14 sierpnia w Toruniu odbyła się gala The War 2, polegająca na walkach na gołe pięści. To jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Każda z walk kończy się nokautem lub poddaniem. Po raz pierwszy na evencie doszło do walki grupy osób, a konkretnie 6 pań. Dwie drużyny składające się z 3 kobiet zawalczyły razem na jednym ringu.

ZOBACZ TAKŻE: WALKA NISKOROSŁYCH NA HIGH LEAGUE 2021 – ZOBACZCIE KARTĘ WALK!

Pierwszy zespół o nazwie „Złe dziewczyny” reprezentowały: Agnieszka Błażewicz, Weronika Mokrzycka i Roksana Kalińska. Ich przeciwniczkami były „Diablice”, w których skład wchodziły: Magdalena Iracka, Olivia Kota-Dąbrowska oraz Agata Krawczyńska.

Jestem tu, bo nikt jeszcze tego nie zrobił. Chcę być pierwsza. W moim życiu zawsze była siłownia, ale nigdy się nie biłam. Teraz trenuję kickboxing i chcę się sprawdzić. Trochę tylko boję się o twarz – powiedziała Roksana Kalińska w rozmowie z ototorun.pl.

Uwielbiam adrenalinę. Zawsze chciałam się w tym sprawdzić. Idę jednak na całość – dodała Agata Krawczyńska.

Podczas walki na ringu pojawiło się 3 sędziów. Jako pierwsza poddała się członkini „Złych dziewczyn”. Osłabienie sprytnie wykorzystały „Dibalice”, które ostatecznie zwyciężyły pojedynek. Całą walkę możecie obejrzeć poniżej:

Odbiór walki był bardzo zróżnicowany, a w sieci pojawił się skrajne opinie na jej temat. Wiele osób przyznało, że widok walczącej grupy kobiet jest mało atrakcyjny. Z drugiej zaś strony pojawiło się wielu fanów i fanek tego typu rozrywki, którzy z zapartym tchem śledzili przebieg walki.

Co o tym sądzicie?

 

źródło: se.pl, twitter.com, o2.pl, ototorun.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.