„Jeden z Dziesięciu”: ta wpadka powtórzyła się po raz kolejny! Jak odpowiedzieli uczestnicy? [WIDEO]

Jeden z Dziesięciu

Program „Jeden z Dziesięciu” niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów jak i uczestników. Zdarza się jednak, że zawodnicy w emocjach nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, a co za tym idzie – pojawiają się wpadki. Odpowiedzi uczestników na to pytanie z pewnością was rozbawi!

„Jeden z Dziesięciu” hitem Telewizji Polskiej

„Jeden z dziesięciu” emitowany jest w Telewizji Polskiej od 1994 roku. To jeden z najchętniej oglądanych teleturniejów, który po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Od samego początku program prowadzony jest przez niezastąpionego Tadeusza Sznuka, bez którego trudno wyobrazić sobie produkcję.

W każdym odcinku udział bierze 10 osób, które odpowiadają na pytania. Każdy z nich ma trzy „szanse”, a trzecia nieprawidłowa odpowiedź skutkuje zakończeniem udziału. Zawodnicy mają 3 sekundy na odpowiedź, a pod uwagę zawsze brane są pierwsze wypowiedziane słowa lub słowo. Do wygrania są nagrody rzeczowe oraz pieniężne.

Kolejna wpadka w „Jeden z Dziesięciu”

Nie da się ukryć, że występ w telewizji dla wielu uczestników może wiązać się ze stresem. Nerwy rzadko kiedy pomagają, a czasem i wręcz przeciwnie – mogą przyczynić się do nieprzemyślanych odpowiedzi. Zdarza się również, że uczestnicy po prostu nie znają odpowiedzi na dane pytanie, w związku z czym postanawiają strzelać. Niekiedy pojawiają się zabawne wpadki, które stają się viralami.

ZOBACZ TAKŻE: WALKA ZAWODNIKÓW BEZ RĄK NA GALI MMA SZULAKOWSKIEGO – TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

W jednym z ostatnich odcinków padło pytanie:

Cheeseburger to burger z dodatkiem…?  – zapytał Tadeusz Sznuk.

Uczestnik na pytanie odpowiedział:

Kolet wołowy

Poprawną odpowiedzią był jednak ser. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy powyższe pytanie padło w programie „Jeden z Dziesięciu”. Jak się okazuje, niegdyś uczestnik po otrzymaniu pytania o cheeseburgera odpowiedział, że chodzi o bułkę. Fragment tego odcinka możecie zobaczyć poniżej:

 

źródło: lelum.pl, YouTube, zdjęcie – screen YouTube

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.