Jasnowidz zobaczył stan wojenny! Przerażająca wizja Glanca, co stanie się na granicy?

jasnowidz stan wojenny

Jasnowidz zobaczył stan wojenny! Wojciech Glanc, znany jasnowidz, który w ostatnim czasie trafnie przepowiedział wiele bardzo istotnych wydarzeń, po raz kolejny nie ma dobrych wieści. Glanc powiedział, co jego zdaniem stanie się na granicy Polski z Białorusią, gdzie w ostatnim czasie jest niebywale napięta sytuacja. Mówił także o stanie wojennym i najbliższych świętach, które mają być „świętami żałoby”.

Jasnowidz Wojciech Glanc z najnowszą wizją. Nie ma dobrych informacji

Wojciech Glanc, to obecnie jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego przepowiednie pojawiają się na kanale YouTube i zdobywają coraz większe grono wiernych widzów, którzy wielokrotnie przekonali się, o sprawdzalności jego przepowiedni. Do najbardziej znanych ostatnio należały m.in. wybuch w Bejrucie, śmierć księcia Filipa i… mur na granicy z Białorusią.

W ostatnich tygodniach Wojciech Glanc podzielił się swoimi chyba najczarniejszymi jak dotychczas przepowiedniami.  Widzowie dowiedzieli się, że najbliższe święta będą “świętami żałoby”. Mają się bowiem wydarzyć tragedie, które wprowadzą w stan żałoby cały świat.

O co jednak konkretnie chodzi? Co może wydarzyć się w okolicy świąt? Czy rzeczywiście powinniśmy się obawiać?

ZOBACZ TAKŻE: NOC NA GRANICY POLSKI I BIAŁORUSI – POLICJA PUBLIKUJE NAJNOWSZE NAGRANIA! CO DZIAŁO SIĘ W OBOZOWISKU MIGRANTÓW? POJAWIŁO SIĘ KILKA MATERIAŁÓW WIDEO

Jasnowidz zobaczył stan wojenny! Przerażająca wizja Glanca, co stanie się na granicy? „Strzelanina, śmierć setek ludzi”

Ostatnie wizje Wojciecha Glanca przerażają.

Jasnowidz jest przekonany, że czeka nas stan wojenny, strzelanina na granicy z Białorusią, śmierć setek ludzi i pustki w sklepach. To tylko fragment o wiele bogatszych wizji, w których między innymi pojawia się obraz “odchodzącej królowej angielskiej” i rozpadu Wielkiej Brytanii. Czy naprawdę powinniśmy się obawiać?

Wojciech Glanc z reguły pełen jest optymizmu jeśli chodzi o przyszłość Polski… Lecz nie tym razem. Być może najwyższa pora robić zapasy?

źródło: materiały prasowe, Wojciech Glanc

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.