Prokuratura wszczęła dochodzenie ws. wulgarnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan!

Barbara Kurdej-Szatan

Prokuratura wszczęła dochodzenie związane z wulgarnym wpisem Barbary Kurdej-Szatan, który pojawił się na Instagramie artystki. Aktorka oprócz licznych wulgaryzmów postanowiła odnieść się do funkcjonariuszy Straży Granicznej, nazywając ich m.in. mordercami.

Wpis Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z topowych gwiazd polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że aktorka zyskała sławę dzięki udziałowi w serii reklam promujących jedną z sieci komórkowych. Warto zaznaczyć, że po ostatnich wydarzeniach marka odcięła się od Barbary.

Artystka wykorzystując swoje zasięgi aktywnie działa w mediach społecznościowych, na których publikuje posty sponsorowane, a także dzieli się swoimi przemyśleniami. W ostatnim czasie postanowiła odnieść się do bieżących wydarzeń, mających miejsce na granicy Polsko-Białoruskiej.

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! – skomentowała bieżące wydarzenia Kurdej-Szatan.

ZOBACZ TAKŻE: NOC NA GRANICY – POLICJA OPUBLIKOWAŁA KOLEJNE NAGRANIA Z OBOZOWISKA

Wpis spotkał się z mnóstwem krytyki i ostatecznie został usunięty. Jak się okazuje, sprawą zainteresowała się również prokuratura, która rozpoczęła działania w kierunku znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała.

Z opublikowanych informacji dowiadujemy się również, że postępowanie zostało wszczęte z urzędu. Na ten moment zabezpieczono materiał dowodowy w sprawie, m.in. wpis zamieszczony w mediach społecznościowych.

 

źródło: instagram.com, twitter.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.