Jasnowidz Krzysztof Jackowski o swojej wizji na Boże Narodzenie – przepowiednia nie napawa optymizmem!

Krzysztof Jackowski

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dla wielu Polaków to wyjątkowy i niezwykle ważny czas. Jak będą wyglądać tegoroczne święta? Co się wydarzy? O wszystko opowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski, który niestety i tym razem nie ma najlepszych wiadomości.

Krzysztof Jackowski o Bożym Narodzeniu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy większość Polaków spotyka się z rodziną i celebruje radosną nowinę. Jak pokazuje historia, nie każde święta były dla nas łaskawe, a pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu osobom. Jak będzie w tym roku? O swojej wizji opowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski, który przekazał wiele niepokojących informacji. Otóż zdaniem wizjonera, tegoroczne święta będą przepełnione licznymi obawami i brakiem spokoju.

Czy święta będą spokojne: na pewno będą inne i na pewno, jeżeli zasiądziemy do stołu wigilijnego, to będziemy się martwili, będziemy niepewni, będziemy niespokojni. „To” się zaczęło – wyznał Jackowski.

Niestety to nie koniec złych wieści. Zdaniem jasnowidza na świecie trwa „wielki reset”.

 (…) na świecie trwa wyraźne przetasowanie wartości, przyjaźni, różnych struktur zależności międzypaństwowych. Ktoś powiedział: wielki reset. Ale można powiedzieć: wielkie bankructwo (…). Jesteśmy właśnie w tak zwanym bankructwie. Musi być przemeblowanie, przebudowanie całego układu międzynarodowego – i w przyjaźni, i w interesach. A też robi się czystki w tym, co przeszkadza w budowaniu nowego porządku. To jest najtrudniejszy moment dla nas, bo jest najbardziej brutalny.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI SZCZERZE O OJCU RYDZYKU!

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju, który regularnie dzieli się swoimi wizjami. Jego słowa bardzo często mają pokrycie w rzeczywistości, przez co wiele osób regularnie wsłuchuje się w słowa wizjonera. Ponadto Krzysztof wielokrotnie współpracował ze śledczymi, a na swoim koncie ma mnóstwo rozwiązanych zagadek kryminalnych. Specjalizuje się w poszukiwaniach osób zaginionych. Jego skuteczność oceniono na imponujące 80%.

 

źródło: radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.