Krzysztof Jackowski szczerze o Rydzyku. Zaskakujące słowa

krzysztof jackowski szczerze

Krzysztof Jackowski szczerze o Rydzyku. Najsłynniejszy polski jasnowidz w jednej z niedawnych transmisji, podczas których dzielił się z widzami swoimi przemyśleniami, został zapytany o ojca Tadeusza Rydzyka. Jego słowa na temat duchownego mogą zdziwić wiele osób. O czym dokładnie mówił jasnowidz Jackowski? Co jeszcze powiedział na temat Kościoła? Te słowa mogą być dla wielu zaskakujące.

Krzysztof Jackowski szczerze o ojcu Rydzyku. Zaskakujące słowa najsłynniejszego polskiego jasnowidza

O Krzysztofie Jackowskim znów jest głośno. W ostatnim czasie polski jasnowidz sporą popularność uzyskał dzięki swojemu kanałowi w portalu YouTube. Jak dobrze wiadomo, Jackowski prowadzi tam transmisje na żywo, podczas których omawia bieżące sprawy świata. Ponadto dzieli się z widzami swoimi najnowszymi wizjami i odpowiada na ich pytania.

Bardzo ciekawie było niedawno, gdy widzowie zapytali Krzysztofa Jackowskiego o ojca Tadeusza Rydzyka. Jak czytamy w o2.pl, internauci poprosili jasnowidza o ocenę postaci Rydzyka. Jackowski zaczął w sposób następujący:

Powiem wam tak: na pewno gdyby ksiądz Rydzyk na mój temat miałby się wypowiedzieć i podjąć ocenę moją, to mógłby, nie chcę wyrokować, ale skoro jestem jasnowidzem, to mógłby uznać, że jestem demonem, lub kimś niedobrym.

W tej wypowiedzi chodziło z pewnością o stosunek, jaki do jasnowidzów mają osoby związane z Kościołem. Później było jeszcze ciekawiej.

ZOBACZ TAKŻE: SAMOSĄD NASTOLATKÓW NA PEDOFILU – SYTUACJA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI, 73-LETNI MĘŻCZYZNA NIE ŻYJE. SĄD WYDAŁ WYROK, WIADOMO JAKA KARA SPOTKA MŁODZIEŃCÓW

Jackowski o Rydzyku z uznaniem – „Ojciec Rydzyk stworzył coś potężnego”

W dalszej części transmisji, jasnowidz już bezpośrednio odniósł się do postaci ojca Rydzyka. Wielu jego słowa na temat duchownego mogą zadziwić. Jackowski z uznaniem mówił, że Rydzyk – co by nie mówić – stworzyć „coś potężnego”:

[…] ojciec Rydzyk stworzył coś potężnego. Stworzył odskocznię wielkiej nagonki na naszą tradycję, a naszą religię ta nagonka wylewa się od wielu lat z różnych źródeł. Sami to widzicie.

Jasnowidz Jackowski odniósł się jeszcze do nagonki na Kościół pod kątem skandali, jakie ujawnili choćby bracia Sekielscy:

Oczywiście, to, że kościół, czy księża narobili wiele błędów, sfera intymna, film pana Sekielskiego, któremu nie można zaprzeczyć, jest to naga prawda, moralność księży, którzy zostali pokazani i ich ofiary. Temu nie da się zaprzeczyć.

O samej wierze Jackowski mówił natomiast w sposób następujący:

To ma sens, który jest symboliczny i ma sens, który jest bardzo żywy, w momentach, kiedy to my jesteśmy bardzo słabi.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.