Wrzosek po porażce z „Don Kasjo” wyleciał z KSW! Komentarz właściciela federacji

wrzosek po porażce

Wrzosek po porażce z „Don Kasjo” wyleciał z KSW! A jednak – stało się to, o czym mówiono już na długo przed walką. Marcin Wrzosek po porażce z Kasjuszem Życińskim na FAME MMA 12, przynajmniej jak na ten moment żegna się z federacją KSW. O wszystkim w swoich social mediach poinformował jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski. „Dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma„.

Wrzosek po porażce z „Don Kasjo” wyleciał z KSW! Komentarz właściciela federacji

Nadal nie milkną echa po sobotniej gali FAME MMA 12, na której doszło do naprawdę elektryzujących pojedynków. W świecie sportu najwięcej mówi się jednak o starciu Marcina Wrzoska z KSW, który w formule pięściarskiej rywalizował z Kasjuszem Życińskim.

Zawodowiec nie sprostał wyzwaniu i przegrał z popularnym „Don Kasjo”, co dla wielu było ogromnym zaskoczeniem. Dla Wrzoska konsekwencje miały jednak dopiero nadejść. Przed walką sporo mówiło się o tym, że w razie porażki „Polish Zombie”, ten pożegna się z federacją KSW, do której należy. Tak w istocie się stało. O wszystkim za pośrednictwem social mediów poinformował Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW.

ZOBACZ TAKŻE: DON KASJO KONTRA MARCIN WRZOSEK NA FAME MMA 12! ALEŻ TO BYŁA WOJNA! CELEBRYTA POKONAŁ ZAWODOWCA W SPORTOWEJ WALCE!

Maciej Kawulski bezlitośnie o sytuacji „Polish Zombie” – Dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma

Na krótko po gali FAME MMA 12, dziennikarze bardzo często pytali Wrzoska o jego przyszłość w KSW. Wtedy było już wiadomo, że zawodowiec przegrał z Kasjuszem Życińskim. „Polish Zombie” nie umiał wtedy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Do sprawy w swoich social mediach odniósł się jednak Kawulski i był tam bezlitosny:

Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli.
Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym.
To nie świat kary i nagrody, tylko świat konsekwencji.
To świat, w którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje.

Maciej Kawulski dodał jeszcze:

Dorosłym nie trzeba tłumaczyć, że jadąc na mecz wyjazdowy nie zmienia się dyscypliny (w szczególności na taniec towarzyski, jeśli jesteś fighterem) i nie zostawia się wyniku w rękach sędziów.
W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze. Przynajmniej takim, jaki ja znam i akceptuję.

A na koniec jasno zakomunikował:

Tak więc dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa czy permanentna.

źródło: Facebook, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.