Jasnowidz Jackowski podał datę! To stanie się w Polsce…

jasnowidz jackowski podał datę

Jasnowidz Jackowski podał datę! Co jednak najważniejsze, wskazane przez niego wydarzenia będą dziać się w Polsce. O co chodzi tym razem i co Krzysztof Jackowski miał na myśli? Czy powinniśmy się mocno obawiać tego, co – zresztą już od jakiegoś czasu – przewiduje jasnowidz z Człuchowa? Zapowiada się poważnych krach i nie tylko. Co dalej z rządem?

Jasnowidz Jackowski podał datę! To ma wydarzyć się w Polsce…

Krzysztof Jackowski po raz kolejny postanowił podzielić się swoimi odczuciami z fanami. Ludzi, którzy obserwują znanego jasnowidza w serwisie YouTube, jest coraz więcej. Jackowski zawdzięcza to przede wszystkim swojej sławie, która wynika przede wszystkim z wielu trafnych przepowiedni z przeszłości. Często pomagał też policji w poszukiwaniach zaginionych osób. Czy sprawdzi się także jego najnowsza wizja?

Krzysztof Jackowski tym razem zajął się między innymi tym, co słychać w rodzimej polityce, a konkretniej rzecz ujmując – w partii rządzącej. Jasnowidz poniekąd przewiduje, że PiS mogą czekać kłopoty. Być może już nawet w momencie nadejścia czwartej fali zakażeń, co będzie musiało wiązać się z ewentualnym wprowadzeniem obostrzeń i podejmowaniem trudnych decyzji. Jackowski mówił:

Na scenie politycznej jest ciekawie. Dla mnie tym bardziej, bo ja o tym mówiłem, że PiS będzie chciał zrzucić z siebie władzę. Może się to stać, gdy przyjdzie czwarta fala i wtedy trzeba będzie podejmować wybiórcze i restrykcyjne decyzje. Coś takiego nie służy żadnemu ugrupowaniu politycznemu.

ZOBACZ TAKŻE: 5-LATKA URODZIŁA DZIECKO I STAŁA SIĘ NAJMŁODSZĄ MATKĄ W HISTORII. JAK DO TEGO DOSZŁO? NIEWIARYGODNA HISTORIA…

Jackowski o nadciągającym kryzysie – wskazał, kiedy się zacznie

W swojej audycji jasnowidz wspomniał także o nadciągającym kryzysie, który może bardzo mocno uderzyć w społeczeństwo. Jak trafnie zauważył, ceny przeróżnych produktów i usług wzrosły już teraz. Może być jednak jeszcze gorzej. Zdaniem Jackowskiego, „tej inflacji nie da się zatrzymać”, a krach ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu:

Jak państwo zauważacie, ci co chodzą po sklepach, że bardzo wiele produktów drożeje. Nie mówię tylko o żywnościowych, ale na przykład materiały budowlane strasznie poszły w górę. Tutaj zwróćmy uwagę na to, że inflacja wchodzi bocznymi drzwiami. Wchodzi mimo zapowiedzi nowego ładu. Tej inflacji nie da się zatrzymać. Ja powiem coś to, zresztą mówiłem, że pewien krach zacznie się od sierpnia.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.