Wstrząsająca wizja ojca Klimuszki o III wojnie światowej – jakie losy czekają Polskę?

Ojciec Klimuszko

Wstrząsająca wizja ojca Klimuszki związana jest ze zbliżającą się III wojną światową. W przepowiedni duchownego nie zabrakło odniesienia do samej Polski i tego, co w przyszłości spotka nasz kraj. Czy mamy się czego bać?

Kim był Czesław Klimuszko?

Czesław Klimuszko to znany polski duchowny, wizjoner, jasnowidz i zielarz. Przyszedł na świat 23 sierpnia 1905 roku i zmarł 25 sierpnia 1980 roku. Mając zaledwie 21 lat przyjął śluby wieczyste. Dzień przed wybuchem II wojny światowej doznał pierwszej wizji, związanej z kampanią wrześniową. Po zakończeniu się wojny wyjechał na Mazury, gdzie rozwinął swoją działalność zielarską i wizjonerską. Co ciekawe, studiował oddziaływanie drzew na ludzi. Po kilkunastu latach osiadł w klasztorze franciszkańskim przy kościele św. Pawła Apostoła w Elblągu. Wtedy nawiedziły go wstrząsające wizje dotyczące III wojny światowej, sytuacji w Europie i śmierci papieża.

ZOBACZ TAKŻE: „KATASTROFA STULECIA” – NAJNOWSZA PRZEPOWIEDNIA JASNOWIDZA GLANCA BUDZI GROZĘ!

Wstrząsająca wizja ojca Klimuszki o III wojnie światowej

Jedna z najpopularniejszych wizji ojca Klimuszki dotyczy zbliżającej się III wojny światowej, która jego zdaniem rozpocznie się na południu Europy.

Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie – napisał wizjoner.

Duchowny w swoich proroctwach wspomina również o ogromnej powodzi, która zaleje środkową Hiszpanię, Saharę i Rzym. Nie zabrakło również przepowiedni dotyczącej Polski, z której dowiadujemy się, że nasz kraj nie ucierpi mocno.

Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża – poinformował Klimuszko.

Myślicie, że słowa ojca Klimuszki będą mieć pokrycie w realnym życiu?

źródło: prometeusze.pl, nczas.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.