Talibowie w wesołym miasteczku. Nagrania obiegły sieć [WIDEO]

talibowie na wesołym miasteczku

Talibowie na wesołym miasteczku – urządzili tam zabawę. W sieci pojawiły się jedyne w swoim rodzaju nagrania, które budzą naprawdę bardzo, ale to bardzo mieszane uczucia. Niecodzienny jest bowiem widok kilku talibów, którzy zderzają się miniaturowymi, elektrycznymi samochodzikami. Inne nagranie pokazuje talibów, którzy kręcą się na karuzeli, siedząc na sztucznych konikach. Portal Donald.pl podaje, że interesujące obrazki z parku rozrywki w Kabulu nagrał reporter Reutersa Hamid Shalizi. Materiały można zobaczyć poniżej.

Talibowie w wesołym miasteczku – urządzili tam zabawę. Nagrania obiegły sieć, nie wiadomo co o nich sądzić [WIDEO]

Oczy całego świata nadal zwrócone są na Afganistan. Mowa o kraju, w którym władzę przejęli talibowie. Po serii przejęć największy afgańskich miast, na końcu weszli do stolicy. Przekazanie władzy w Kabulu odbyło się co prawda pokojowo, ale zaniepokojeni mieszkańcy masowo rzucili się do ucieczki z kraju. Dlatego też jeszcze wczoraj, na lotnisku doszło do wielu dantejskich scen, w których śmierć poniosło kilka osób.

Talibowie zapewniają pokojowe zamiary i gwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo. Nie każdy jednak w to wierzy. Tymczasem w sieci pojawiły się bardzo ciekawe obrazki z talibami w parku rozrywki w rolach głównych. Nagrania mają pochodzić od reportera Reutersa, Hamida Shaliziego. Wszystko zarejestrowane zostało w wesołym miasteczku w stolicy Afganistanu. Talibowie postanowili zaznać rozrywki i ruszyli między innymi na małe, elektryczne samochodziki, doskonale znane choćby z polskich, objazdowych wesołych miasteczek:

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI PODAŁ KONKRETNĄ DATĘ! TO STANIE SIĘ W POLSCE JUŻ NIEBAWEM. POWINNIŚMY SIĘ OBAWIAĆ?

Talibowie bawili się jeszcze na trampolinie i karuzeli

W sieci nagrania talibów w wesołym miasteczku często okrasza się następującą kwestią – „nic dziwniejszego dziś nie zobaczycie”. Trudno z tym jednak polemizować, gdyż widok jest doprawdy niecodzienny. Talibowie korzystali jeszcze z karuzeli oraz trampoliny. Niektórzy weszli też do siłowni. Materiały z Twittera można zobaczyć poniżej:

źródło: Twitter, donald.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.