Jasnowidz Jackowski: „bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery”

jasnowidz jackowski

Jasnowidz Jackowski: „bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery”. Najnowsza wizja słynnego polskiego jasnowidza zaskakuje i przyprawia o dreszcze. Jego zdaniem ludzi czeka wielkie niebezpieczeństwo. Substancja, o której mówi Jackowski, ma zostać uwolniona ze specjalnych zbiorników. Podczas transmisji jasnowidz z Człuchowa podzielił się ze swoimi widzami jeszcze innymi ciekawymi przemyśleniami. Zauważył, że właśnie spełniła się jego wizja, o której mówił całkiem niedawno.

Jasnowidz Jackowski: „bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery”

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się swoimi przemyśleniami oraz najnowszymi wizjami. Wszystko rzecz jasna podczas transmisji na żywo w serwisie YouTube. Właśnie w taki sposób jasnowidz w ostatnim czasie kontaktuje się ze swoimi widzami. Co przekazał im tym razem? Szczególnie jeden temat przyprawia o dreszcze. Jackowski bowiem zapowiedział, że niebawem może wydarzyć się coś niebezpiecznego, o czym będzie mówić cały świat:

Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne. Na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będę o tym mówili i się tego bali.

Jasnowidz dodał jeszcze:

Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery i może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny.

Czy ktoś uwolni niebezpieczną dla ludzi substancję celowo? Zdaniem jasnowidza, może ona pochodzić z bliżej nieokreślonych „zbiorników”:

To tak jakby zostaną celowo otwarte jakieś zbiorniki […] i to będzie wyglądało jak sabotaż.

ZOBACZ TAKŻE: TYLE KOSZTUJE SCHABOWY I PLACKI ZIEMNIACZANE U MAGDY GESSLER! NIE JEST TANIO – JAK CENY WYGLĄDAJĄ W PRAKTYCE?

Jedna z niedawnych przepowiedni właśnie się sprawdza? Jackowski zwrócił uwagę na pewien interesujący aspekt

Krzysztof Jackowski często odnosi się do przepowiedni z przeszłości i zestawia je z rzeczywistością. Jak się okazuje – o czym zresztą sam mówił w ostatniej transmisji – jedna z niedawnych wizji właśnie się wypełnia. Chodzi o pojawienie się wojsk na polskiej granicy. I rzeczywiście – swego czasu jasnowidz z Człuchowa zapowiadał taką sytuację.

Teraz wszystko zestawił z wydarzeniami pod białoruską granicą:

Jest obstawieniem wojskiem granic. Ja nie tak dawno mówiłem wam, że widzę wojska przy granicy. One już tam stoją.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.