Miała romans z małpą w zoo – kobieta dostała zakaz wstępu do ogrodu botanicznego!

romans z małpą

Mieszkanka Antwerpii miała romans z małpą w zoo. Kobieta regularnie odwiedzała zwierzę, z którym jak twierdzi, nawiązała wyjątkową więź. Niestety zachowanie zwierzęcia uległo ogromnej zmianie, dlatego władze ogrodu botanicznego wydały kobiecie zakaz wstępu.

Miała romans z małpą w zoo

Nietypowe wiadomości dochodzą do nas prosto z Belgii. Mieszkająca w Antwerpii Adie Timmermans od ponad 4 lat regularnie odwiedzała tamtejsze zoo. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że największą uwagę skupiała tylko na jednym okazie – 38-letnim szympansie o imieniu Chita. To właśnie dla niego kobieta tak często przychodziła do ogrodu botanicznego. Adie uznała, że między nią, a zwierzęciem nawiązała się silna więź. Ponadto w rozmowie z belgijską stacją ATV wyznała, że pokochała zwierzę, a ono ją. Z czasem okazało się, że tak częste odwiedziny miały bardzo negatywny wpływ na zwierzę, które zaczęło się izolować od innych osobników.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JACKOWSKI OSTRZEGA – BARDZO NIEBEZPIECZNA SUBSTANCJA DOSTANIE SIĘ DO ATMOSFERY!

Na czym polegał romans Adie z małpą? Kobieta regularnie odwiedzała zwierzę. Pukała w szybę, machała do Chity i wysyłała buziaczki. Co więcej, zwierzę odpowiadało jej tym samym. Ich „relacja” sprawiła, że szympans zaczął mieć problemy z innymi małpami. Zauważyli to pracownicy zoo, którzy w obawie o zdrowie Chity wydali zakaz odwiedzania zoo przez Adie.

W trakcie godzin otwarcia ogrodu Chitę otacza tłum odwiedzających. Inne małpy zaczynają go przez to ignorować i nie jest on częścią ich grupy. Kiedy zoo jest zamknięte, Chita siedzi w osamotnieniu – poinformowali pracownicy zoo.

Kobieta nie ukrywała swoich uczuć i emocji. Byłą zdruzgotana informacją, jaką przekazali jej pracownicy zoo.

Nie mam w życiu niczego innego. Dlaczego chcą mi to zabrać? Innym gościom wolno odwiedzać Chitę. Więc dlaczego akurat nie mnie? – mówiła Adie.

Pracownicy ogrodu botanicznego poinformowali, że brak relacji z innymi zwierzętami może sprawić, że Chita popadnie w depresję. Tym bardziej, że zwierzę już kiedyś miało problem z socjalizacją z innymi małpami.

 

źródło: o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.