Jaś Kapela zawalczy na gali MMA z księdzem?! Zaskakujące wyznanie aktywisty!

Jaś Kapela

Jaś Kapela, znany aktywista rozwijający skrzydła w MMA zdobył się na szczere wyznanie. Poeta publicznie wyznał, że chciałby stoczyć pojedynek z… księdzem!

Kim jest Jaś Kapela?

Słowem wstępu warto zaznaczyć kim jest Jaś Kapela. Od lat jest aktywnym działaczem lewicowym, poetą oraz publicystą w Krytyce Politycznej. Niewątpliwie do wzrostu popularności przyczynił się jego występ w Kanale Sportowym, gdzie udzielił wywiadu Krzysztofowi Stanowskiemu. Niedługo później Jasiu pojawił się również u Kuby Wojewódzkiego, a także rozpoczął karierę sportową, wkraczając w szeregi organizacji Prima MMA.

ZOBACZ TAKŻE: WALKA ZAWODNIKÓW BEZ RĄK NA GALI MMA SZULAKOWSKIEGO – TAKIEGO POJEDYNKU JESZCZE NIE BYŁO!

Kapela zawalczy na gali MMA z księdzem?!

Podczas pierwszej gali Prime MMA doszło do starcia Jasia Kapeli i Ziemowita Kossakowskiego. Pojedynek zakończył się zwycięstwem lewicowego aktywisty, co odbiło się szerokim echem w mediach. To jednak nie koniec kariery freak fightowej, bowiem zbliża się kolejna gala z udziałem Jasia. W sieci od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia o rewanżu z Ziemowitem, jednak jak się okazuje, Kapela chciałby również stoczyć pojedynek z księdzem.

Jaś opublikował na Twitterze post, w którym odniósł się do bójki duchownych i kościelnego w Poznaniu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ. Okazuje się, że Jaś Kapela również pragnie stoczyć pojedynek z księdzem!

Dziennikarz i były ksiądz katolicki Jacek Międlar odpowiedział na post Jasia sugerując, by najpierw dał rewanż Kossakowkiemu, a następnie zmierzył się z nim samym.

Jak myślicie, z kim zawalczy Jaś Kapela na najbliższej gali Prime MMA?

 

źródło: twitter.com, zdjęcie – Instagram Jasia Kapeli

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.