Jarosław Kaczyński został zmiażdżony w niemieckim show. Pokazano szokującą grafikę!

Jarosław Kaczyński został zmiażdżony

Wieści na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zapadł 22 października i zakazał aborcji eugenicznej, odbiły się szerokim echem. Jak się okazuje, nie tylko w Polsce. Jarosław Kaczyński został zmiażdżony w niemieckim programie „Heute Show”, gdzie pojawiła się grafika z mocnym wpisem! Zobaczcie!

Echa na temat wyroku TK nie milkną. Nie da się ukryć, że tą decyzją Polska zapewniła sobie rozgłos niemal na całym świecie. Kolejne kraje biorą pod lupę nie tylko samą decyzję, ale również Jarosława Kaczyńskiego. W najnowszym programie stacji ZDF prowadzący show Olivier Welke, na wizji obwinił o całe zajście Jarosława Kaczyńskiego i trzeba przyznać, że nie przebierał w słowach.

Jarosław Kaczyński został zmiażdżony w niemieckim show.

Jarosław Kaczyński został zmiażdżony przez Oliviera Welke, który na antenie powiedział, iż dla prezesa PiS ważniejsze są relacje z Kościołem Katolickim niż polskimi kobietami. Na antenie pojawiło się również wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, w którym namawiał do ochrony polskich kościołów przed protestującymi kobietami. Welke przytoczył w programie nawet słowa prezesa PiS:

Jarosław Kaczyński, wicepremier i szef partii rządzącej, nie jest zainteresowany ochroną praw kobiet, lecz ochroną kościołów. W swoim przemówieniu mówił: „Musimy za wszelką cenę bronić polskich kościołów!”

Jarosław Kaczyński został zmiażdżony

Dziennikarz zwrócił również uwagę na to, że decyzja o zaostrzeniu prawa aborcyjnego powinna należeć do Polek, a nie do prezesa rządzącej partii. Co więcej, pojawiła się również grafika, na której możemy zobaczyć, jak Jarosław Kaczyński wskazuje palcem na brzuch ciężarnej kobiety. Podpis pod zdjęciem brzmi:

Twój brzuch należy do mnie

Jarosław Kaczyński został zmiażdżony

Według niemieckiego dziennikarza prezes PiS trzyma stronę Kościoła Katolickiego przez to, że ten wspierał go podczas wyborów. Dostało się również ministrowi edukacji Przemysławowi Czarnkowi, a jego słowa zostały zacytowane na antenie. Co więcej, dziennikarz pozwolił sobie na ostre stwierdzenie w stronę Czarnka i Kaczyńskiego. Jak widzimy, nie tylko Jarosław Kaczyński został zmiażdżony w programie „Heute Show”:

Nawet polski minister edukacji stwierdził ostatnio: „Kobiety powinny mieć funkcję tworzenia domowego ogniska i zadanie rodzenia wielu dzieci”. Jak widać, minister edukacji może być również głupi

Welke dosadnie zaznaczył, że poprzez wyrok TK partia rządząca straciła już 10% poparcia. Co więcej, dwie trzecie Polaków od czasu wyroku ostro wyraża swój sprzeciw na ulicach Polskich miast.

Zobaczcie również: Na co Kaczyński przeznaczył swoją trzynastą emeryturę?

Źródło: YouTube, O2.pl