Jarosław Kaczyński vs słuchawki. W sieci krąży nagranie

jarosław kaczyński vs słuchawki

Jarosław Kaczyński vs słuchawki? W sieci pojawiło się nagranie z wczorajszych obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Jego głównym bohaterem jest własnie prezes Jarosław Kaczyński, walczący ze słuchawkami. Z odsieczą przyszła siedząca obok asystentka. Internauci bardzo szybko wychwycili moment rozkojarzenia Jarosława Kaczyńskiego. Możecie zobaczyć to poniżej.

Jarosław Kaczyński vs słuchawki. Zobacz nagranie!

Wpadki polityków – o ile takowe się zdarzają – są bardzo często dokładnie omawiane, przerabiane, analizowane. Ze względu na charakterystyczną działalność, o takie nietrudno. Bywa natomiast i tak, że problemem okazać mogą się rzeczy i sytuacje, których osoby zajmujące wysokie stanowiska powinny się wystrzegać i nie mieć z nimi problemu. Właśnie do tego porównywana jest dziś walka Jarosława Kaczyńskiego ze słuchawkami. Całe zajście miało miejsce podczas uroczystości które upamiętniały wybuch II Wojny Światowej. Była to już 80. rocznica jednego z najbardziej krwawych konfliktów zbrojnych, który zaczął się właśnie w naszym kraju. Wideo o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

Internauci są bezlitośni dla Jarosława Kaczyńskiego

Po publikacji nagrania w sieci, wielu internautów wyśmiało nieporadność Jarosława Kaczyńskiego. Można domniemywać, że są to osoby nie sympatyzujące z partią, której twarzą jest właśnie omawiany polityk. Zwracają uwagę, że człowiek będący od lat na wysokim stanowisku i na co dzień mający kontakt z tego rodzaju urządzeniami technologicznymi, nie powinien mieć problemu z ich obsługą.

Obrońcy prezesa Prawa i Sprawiedliwości są jednak zdania, że takowe zarzuty to zwykłe czepialstwo. Według nich do sytuacji nie należy przykładać większej uwagi, gdyż mogła ona zdarzyć się dosłownie każdemu. Kto ma rację?

ZOBACZ TAKŻE: HURAGAN DORIAN SIEJE SPUSTOSZENIE! UDERZYŁ W WYSPY BAHAMA, ZOBACZ NAGRANIA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.