Ryszard „Szczena” Dąbrowski stracił syna! Razem z partnerką planują kolejne dziecko?

Ryszard Szczena Dąbrowski

Ryszard „Szczena” Dąbrowski stracił syna po ostatniej rodzinnej awanturze. Obecnie syn Marcel przebywa pod opieką rodziny zastępczej i nie zapowiada się, by w najbliższym czasie wrócił do biologicznych rodziców. Czyżby mimo tylu przykrych wydarzeń Rysiek i Asia planowali kolejne dziecko? Ta wypowiedź może was zszokować!

Kilka słów o Ryśku

Ryszard Dąbrowski zyskał popularność dzięki udziałowi w popularnym programie „Chłopaki do wzięcia”. Za pośrednictwem produkcji dzielił się swoim życiem i wielokrotnie wspominał o swojej kryminalnej przeszłości. Po wielu próbach, ostatecznie związał się z Joanną Wielochą, z którą doczekał się dziecka. Syn, któremu dali na imię Marcel przyszedł na świat w lutym bieżącego roku. Warto dodać, że Rysiek ma również drugie dziecko – 6-letnią córkę, której matką jest… koleżanka obecnej partnerki.

„Z Asią mam synka, ale mam jeszcze córkę, która ma 6 lat. Asia twierdzi, że to nie moja córka, ale ja wiem, że moja. […] Asia nienawidzi jej, bo matką jest jej koleżanka. […] No jakby nie patrzeć, wiem kiedy je robiłem. Miałem robić badania DNA, ale na to się nie zgodziłem, bo mi szkoda było dziecka. Nie zabezpieczaliśmy się” – powiedział Ryszard Dąbrowski w jednym z wywiadów po gali MMA VIP 3.

ZOBACZ TAKŻE: WALKA RYSZARDA „SZCZENY” DĄBROWSKIEGO I MARCINA NAJMANA – BŁYSKAWICZNA DEMOLKA! [WIDEO]

Ryszard „Szczena” Dąbrowski planuje kolejne dziecko?!

Przypomnijmy, że Joanna po urodzenia Marcela przebywała wraz z dzieckiem w domu samotnej matki. Dopiero po czasie opuściła placówkę i zamieszkała z ojcem dziecka. Niedługo później media obiegła informacja dotycząca awantury. Ryszard został aresztowany, a Marcel trafił pod opiekę rodziny zastępczej. Po ostatniej gali MMA VIP, w której „Szczena” brał udział, wyznał:

Była mała awantura, zadzwonili po policję i zabrali nam dziecko. […] Marcelek jest w jakiejś tam rodzinie zastępczej czy tam czymś.

Ponadto w kolejnym wywiadzie udzielonym dla portalu TVreklama został poruszony temat kolejnej ciąży. Joanna zapytana o planowanie dziecka odpowiedziała:

“Powiem tak, to będzie wielką niespodzianką. Ja nikomu niczego nie będę zdradzała”

Głos zabrał również Ryszard który przyznał, że kolejne dziecko chcieliby wychować lepiej niż Marcelka.

Jeżeli będzie, to będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela. Z Marcelem, siłą rzeczy, trochę nam źle to wychodzi. Ale myślę, że z następnym dzieckiem uda nam się to lepiej ogarnąć – dodał „Szczena”.

źródło: TVreklama

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.