Szokujące doniesienia z Białorusi. Służby uczą migrantów, jak zadawać ciosy nożem? [WIDEO]

szokujące doniesienia z białorusi

Szokujące doniesienia z Białorusi. Mianowicie, służby uczą migrantów, jak zadawać ciosy nożem! W sieci pojawiło się porażające nagranie, które udostępnił znany portal informacyjny Nexta. To właśnie zdaniem Nexty, białoruska Straż Graniczna uczy migrantów, jak skutecznie zadawać ciosy nożem. W materiale padają między innymi następujące słowa: „Będziecie mieli noże, sprzęt, waszym zadaniem będzie dźgać w niechronione miejsca”. Wideo, o którym mowa, można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Szokujące doniesienia z Białorusi. Służby uczą migrantów, jak zadawać skuteczne ciosy nożem [WIDEO]

Nie milką echa zaostrzonej sytuacji na polski-białoruskiej granicy. Choć sytuacja na przejściu w Kuźnicy pozornie się uspokoiła, polskie służby donoszą, że minionej nocy doszło do kolejnych starć imigrantów z policjantami broniącymi granicy. To jednak nie koniec. W sieci pojawiło się bowiem szokujące wideo. Na Twitterze udostępnił je znany portal informacyjny Nexta. Z materiału wynika, że białoruskie służby uczą migrantów, jak skutecznie zadawać ciosy nożem. Pojawia się tam szereg wskazówek, jak powinni oni walczyć z polskimi funkcjonariuszami. Portal o2.pl pisze, że w materiale padają następujące słowa:

Będziecie mieli noże, sprzęt, waszym zadaniem będzie dźgać w niechronione miejsca. W szyję, pachy, nogi, ręce. […] Nie bójcie się. Nie będą do was strzelać, a jeżeli będą, to tylko w powietrze.

Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEWIDUJE SKAŻENIE W POLSCE?! „BĘDĄ POBIERANE PRÓBKI ZIEMI”

Migranci rzucali w polskich funkcjonariuszy granatami hukowymi

Sytuacja na granicy wciąż nie napawa optymizmem – nawet pomimo faktu, że na przejściu w Kuźnicy zrobiło się pozornie spokojniej. W nocy miało dojść do starć migrantów z policjantami. Na polską stronę znów miały polecieć kamienie i butelki.

Co jednak interesujące – przed trzema dniami, podczas największych do tej pory starć, MSWiA informowało, że migranci wyposażeni byli w granaty hukowe.

źródło: o2.pl, Twitter, Nexta

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.