Zatrważające odkrycie w domu seniorki – makabryczny widok! [ZDJĘCIA]

w domu seniorki

Zatrważające odkrycie w domu seniorki! Aktywiści z organizacji OTOZ Animals otrzymali informację o kobiecie, która trafiła do szpitala. Ich celem było zaopiekowanie się jej kotem, jednak kiedy dotarli na miejsce oniemieli. Smród, brud, krew i szubienice to dopiero początek tego, co zastali na miejscu.

Zatrważające odkrycie w domu seniorki

Aktywiści z OTOZ Animals, otrzymali zgłoszenie dotyczące opieki kotem, której właścicielka trafiła do szpitala. Aktywiści udali się więc do domu starszej kobiety, jednak widok, który zastali mrozi krew w żyłach. Nikt nie spodziewał się, że na miejscu odkryją „salę tortur”. Jak dowiadujemy się z Facebooka OTOZ Animals oraz polsatnews.pl, w domu kobiety panowały straszne warunki. Wszechobecny brud i smród to dopiero początek makabrycznego odkrycia.

Na podwórku znajdowały się trzy wygłodniałe psy, w fatalnym stanie, a sama posesja przypominała jedno wielkie śmietnisko, pełne niebezpiecznych przedmiotów i odchodów zwierząt (…) Smród padliny, odchodów na miejscu był nie do wytrzymania. Ściany zamiast farby pokrywała krew. Była dosłownie wszędzie! – czytamy w poście organizacji.

Aktywiści doznali szoku, kiedy weszli do piwnicy znajdującej się w domu kobiety. Ściany pokryte były krwią, a w pomieszczeniu znajdowały się odchody i… zagłodzony pies. Ponadto z sufitu zwisały sznury przypominające szubienice. W piwnicy znaleziono również worki wypełnione kościami zwierząt. Zdjęcia domu kobiety możecie zobaczyć w poniższym poście, jednak ostrzegamy, że zawierają drastyczne sceny.

‼️UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA‼️
Horror w podwarszawskiej miejscowości! Urządziła w piwnicy salę tortur – wiszące…

Opublikowany przez OTOZ Animals Inspektorat Warszawa Niedziela, 21 marca 2021

ZOBACZ TAKŻE: PORAŻAJĄCE ODKRYCIE W DOMU. TO ZNJADOWAŁO SIĘ POD ICH SYPIALNIĄ! [WIDEO]

Przerażające odkrycie w domu seniorki wzbudziło ogromne emocje, a w sieci wywiązała się dyskusja. Wiele osób zastanawia się, jak mogło dojść do tej tragedii. Czy nikt wcześniej nie zauważył, że w tym domu może dochodzić do nieodpowiedniego zajmowania się zwierzętami? Okazuje się bowiem, że władze miały świadomość o panujących w domu warunkach, dlatego już wcześniej odebrano kobiecie zwierzęta. Ponadto, zaledwie 5 dni przed interwencją OTOZ Animals, seniorce zabrano kolejne 5 psów.

źródło: facebook.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.