Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu! Wizja jasnowidza z Człuchowa nie napawa optymizmem…

Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu

Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu. Czy ma się on czego obawiać po najnowszej wizji jasnowidza z Człuchowa? Podczas ostatniej audycji zdecydował się przepowiedzieć przyszłość premierowi naszego kraju, która bez wątpienia nie może napawać go optymizmem. Jak stwierdził Jackowski, Morawiecki zostanie pozbawiony stanowiska! Co jeszcze zdradził? Zobaczcie!

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w naszym kraju i cały czas nie daje nam o sobie zapomnieć. Jego wizje niejednokrotnie pomogły w poszukiwaniu zaginionych osób. Jasnowidz z Człuchowa jest również w stałym kontakcie z internautami. W serwisie YouTube od lat prowadzi swój kanał, gdzie dzieli się kolejnymi swoimi wizjami i przepowiedniami.

Zobaczcie również: Jasnowidz Jackowski przewidział nowego prezydenta! Możecie być zaskoczeni!

Tym razem podczas jednej z najnowszych audycji, Krzysztof Jackowski postanowił przepowiedzieć przyszłość premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Jak jednak podkreślił, nie jest to jego prywatna opinia, a wizja, która ostatnio go nawiedziła.

Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu!

Krzysztof Jackowski swoją najnowszą wizję udostępnił na swoim kanale w serwisie YouTube. Filmik trafił do sieci kilka dni temu, a już ma niemal 160 tysięcy wyświetleń. Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu, a jego słowa mogą szokować. Już na wstępie zaznaczył, że premier naszego kraju nie podlega Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale ludziom, którzy są znacznie silniejsi od partii rządzące:

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję- słyszymy na jego kanale.

Kolejna wypowiedź bez wątpienia nie może napawać go optymizmem. Jackowski jasno podkreślił, że nie wyklucz iż jeszcze w tym roku Mateusz Morawiecki może zostać pozbawiony swojej funkcji:

Stoi przed nim dwóch mężczyzn. Sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi. […] Nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony.

Jak również podkreślił Jackowski, Mateusz Morawiecki prawdopodobnie zdaje sobie sprawę z planów względem niego. Co więcej, miał wizję odnośnie tego, kto zastąpić miałby jego miejsce w rządzie. Będzie to osoba niezbyt znana, która nie jest w świecie polityki rozpoznawana.

Choć jasnowidz z Człuchowa ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, to nie da się ukryć, że jego wizje za każdym razem wzbudzają zainteresowanie. Czy tym razem spełni się jego przepowiednia?

Jackowski przepowiedział przyszłość Morawieckiemu: źródło: YouTube