Horror na trasie Słupsk-Ustka. Obywatel Ukrainy odnaleziony!

 

Ostatnio w sieci pojawiło się wideo przedstawiające prawdziwy horror na trasie Słupsk-Ustka. Na nagranie zwrócili uwagę funkcjonariusze ze Słupska, którzy postanowili odnaleźć groźnego kierowcę.

Horror na trasie Słupsk-Ustka

Patrząc na nagranie, każdy przyzna, że kierowca Mazdy zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Trzeba podkreślić, że narażał nie tylko swoje życie, ale także życie innych uczestników ruchu.

Na nagraniu widać jak wyprzedzając pojazd, cudem unika czołowego zderzenia. Nagranie udostępnił motocyklista, który miał niezwykłe szczęście w tej sytuacji. Gdyby Mazda uderzyła w motocykl, z pewnością doszłoby do tragedii.

Horror na trasie Słupsk-Ustka

Policjanci ze Słupska poinformowali, że zobaczyli to nagranie we wtorek. Szybko zapadła decyzja o odnalezieniu kierowcy Mazdy. Już kilka godzin później zatrzymali niebezpiecznego kierowcę.

„Sprawna współpraca wszystkich funkcjonariuszy drogówki doprowadziła do ustalenia sprawcy wykroczeń i zastosowania wobec niego kary”.

Jak się okazało, kierowcą Mazdy był 39-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna przyznał się do popełnionych wykroczeń. Policjanci ukarali go mandatami o łącznej wysokości 1000 złotych.

 

„Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami karnymi, jeden za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a drugi za nie przerejestrowanie pojazdu w wymaganym czasie”.

Trasa Słupsk-Ustka to bardzo popularna droga w województwie pomorskim. W okresie letnim ze względu na duży ruch dochodzi tam do wielu wypadków.

Szerokiej drogi! Uważajcie na siebie!

 

To również warto zobaczyć:  Korytarz życia w Polsce? Zatrważające nagranie z A4 [WIDEO]