Google nie działa! Awaria Gmaila, Dysku Google i YouTube!

Google nie działa

Google nie działa! Tym razem problem dotyczy wszystkich usług pochodzących od Google, m.in. Gmail, Google Maps, Dysk Google czy YouTube. Na ten moment przyczyny awarii nie są znane, a sam Google nie odniósł się do sytuacji. 

Google nie działa!

Zaledwie dwa dni temu głośno było o awarii Instagrama, Facebooka i Messengera. Nie da się ukryć, że to spore utrudnienie dla większości użytkowników. Problemy pojawiły się w całej Europie i dotyczyły wysyłania i odczytywania wiadomości.

Tym razem użytkownicy z całego świata zgłaszają problem z usługami Google, m.in. z Gmailem i serwisem YouTube. Nie działają również: Hangouts, Google Play, Dysk oraz Kalendarz. Na każdej ze stron pojawiają się komunikaty o błędach. Po wejściu na stronę YouTube widzimy:

Awaria usług Google

Logując się na Gmail wyświetla się komunikat:

Niestety, Twoje konto jest chwilowo niedostępne. Przepraszamy za niedogodności i proponujemy spróbować ponownie za kilka minut. Bieżący stan usługi możesz sprawdzić w panelu stanu G Suite. Jeśli problem będzie się powtarzać, odwiedź Centrum pomocy.

Według serwisu DownDetector awaria rozpoczęła się około godziny 13:00 polskiego czasu. Problemy dotyczą głównie Europy. Do awarii nie odniosła się jeszcze firma Google.

 

ZOBACZ TAKŻE: AWARIA MESSENGERA – CO SIĘ DZIEJE? SZWANKUJE TAKŻE INSTAGRAM I FACEBOOK!

źródło: twitter.com, youtube.com, downdetector.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.