Fatalny wypadek na koncercie gwiazdy. Post Malone wpadł do dziury w scenie, jest nagranie! [WIDEO]

fatalny wypadek na koncercie

Fatalny wypadek na koncercie gwiazdy. Post Malone z pewnością nie będzie dobrze wspominać swojego niedawnego występu w mieście St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Znany artysta podczas wykonywania jednego z największych hitów uległ poważnemu wypadkowi – wpadł do dziury znajdującej się w scenie. Wszystko wyglądało bardzo poważnie. Piosenkarz momentalnie zaczął zwijać się z bólu i nie mógł wstać o własnych siłach. Ostatecznie jednak – po krótkiej przerwie – dokończył koncert, ale diagnoza okazała się bardzo poważna. Materiał w wypadkiem Post Malone zobaczycie poniżej.

Fatalny wypadek na koncercie gwiazdy. Post Malone wpadł do dziury w scenie, nagranie już krąży po sieci [WIDEO]

Z pewnością nie tak Post Malone wyobrażał sobie swój niedawny koncert w mieście St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie promujące jego nową płytę „Twelve Carat Toothache” zostało zakłócone przez poważny wypadek, w którym ucierpiał właśnie wspomniany artysta. Podczas wykonywania jednego ze swoich największych hitów, raper wpadł do dziury w scenie. Gwiazda nie zauważyła głębokiego otworu. Wszystko wyglądało bardzo poważnie. Post Malone zaczął zwijać się z bólu i długo nie mógł podnieść się z podłoża. Wokół niego momentalnie pojawiła się ochrona oraz pomoc medyczna.

W sieci pojawił się materiał, na którym dokładnie widać całe feralne zajście. Widać na nim, jak niebezpieczny był upadek gwiazdora:

ZOBACZ TAKŻE: Tak padła główna wygrana w polskich „Milionerach”! Ostatnie pytanie o milion – uczestnik zachował stalowe nerwy do samego końca. Tak zareagował na zgarnięcie miliona złotych [WIDEO]

Artysta zdecydował się dokończyć koncert. Po nim usłyszał diagnozę – bardzo poważny uraz

Jak donoszą światowe media, Post Malone na jakiś czas opuścił scenę. Po chwili jednak wrócił i – co prawda w skróconej formie – ale jednak postanowił dokończyć koncert. Okazało się to wielkim ukłonem w stronę zgromadzonych na wydarzeniu fanów rapera. A to dlatego, że już po samym koncercie postawiono konkretną diagnozę. Mianowicie, jak czytamy w serwisie eska.pl – Post Malone przy upadku złamał aż trzy żebra.

źródło: eska.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.