Tak padła główna wygrana w polskich „Milionerach”! Ostatnie pytanie o milion [WIDEO]

tak padła główna wygrana

Tak padła główna wygrana w polskich „Milionerach”! W ostatnich dniach w Polsce bardzo głośno jest o Panu Tomaszu Orzechowskim, który w jednym z najpopularniejszych i uważanym na jeden z najtrudniejszych teleturniejów dotarł aż do ostatniego pytania. Gdyby tego było mało, na pytanie o milion uczestnik odpowiedział zupełnie bez zawahania. Główna nagroda padła w wielkim stylu, a wyczynami Pana Tomasz żył dosłownie cały kraj. Teraz telewizja TVN opublikowała ostatnie pytanie za milion w serwisie YouTube – to po prostu trzeba zobaczyć! Materiał zobaczycie w dalszej części tekstu.

Tak padła główna wygrana w polskich „Milionerach”! Ostatnie pytanie o milion złotych – uczestnik nie wahał się ani przez chwilę [WIDEO]

„Milionerzy” to z pewnością jeden z najbardziej kultowych teleturniejów. Znany nie tylko w naszym kraju program przez lata zdobył rzeszę fanów. Jak doskonale wiadomo, dotarcie do tytułowego miliona jest niezwykle trudne i zdarza się to bardzo rzadko. Tym bardziej osiągnięcie tego poziomu zawsze jest nagłaśniane przez media. Tak było i tym razem, gdy do ostatniego pytania w grze o milion złotych dotarł Pan Tomasz Orzechowski.

Pewny siebie uczestnik, który wykazał się olbrzymią wiedzą w niemal każdej dziedzinie, nie miał wielkich problemów z ostatnim pytaniem – choć to na pierwszy rzut oka wydawało się naprawdę bardzo trudne. Brzmiało ono następująco:

Kto w połowie XIX w. skomponował słynną „Modlitwę dziewicy”, utwór grany w Europie, w Stanach Zjednoczonych, ale najbardziej i do dziś popularny w Japonii?

Pan Tomasz Orzechowski do wyboru miał następujące odpowiedzi:

  • A: Franciszek Liszt z Raiding
  • B: Edward Grieg z Bergen
  • C: Robert Schumann z Zwickau
  • D: Tekla Bądarzewska z Mławy

Która odpowiedź okazała się poprawna i sprawiła, że uczestnik sięgnął po milion złotych nagrody? Zobaczcie sami – materiał na YouTube opublikowała telewizja TVN:

ZOBACZ TAKŻE: To pojawiło się w polskich lasach. Ludzie w szoku – zdjęcia publikują w sieci [FOTO]

Milioner był pewny swego – bez wahania wskazał prawidłową odpowiedź

Jak widać na powyższym nagraniu – po usłyszeniu finałowego pytania, dla uczestnika zaznaczenie poprawnej odpowiedzi było już jedynie formalnością. Okazuje się bowiem, iż Pan Tomasz Orzechowski dokładnie wiedział kto skomponował słynny utwór.

źródło: YouTube – tvnpl; foto: YouTube – tvnpl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.