„Farma” – cały film w CDA! Zobacz zwiastun zakazanej w kilku krajach produkcji!

farma cały film

„Farma” – cały film w CDA! To niezwykle kontrowersyjna produkcja, która została zakazana w kilku krajach. Wszystko ze względu na bardzo mocne sceny i tematykę budzącą wiele dyskusji. „Farma” to nic innego jak horror, który z pozoru niczym się nie wyróżnia, a pod zwiastunem widnieje lakoniczny opis. W istocie jednak, widzowie otrzymują niezwykle mocne kino, poruszające temat wegetarianizmu. Jak przez szalonych wegetarian zostanie potraktowana przypadkowa para, która w przydrożnym barze zdecydowała się na zjedzenie burgerów? Kiedy film będzie dostępny w CDA? Zobacz zwiastun! 

„Farma” – cały film w CDA! Kontrowersyjny horror zakazany w kilku krajach niebawem zagości w Polsce

„Farma” to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i najmocniejszych filmów ostatnich lat. Wszystko utrzymane jest w klimacie horroru z rodzaju gore. Gore wyróżnia się przede wszystkim bardzo mocnymi, brutalnymi scenami, które za zadanie mają wręcz wywołanie uczucia obrzydzenia u widzów. Przykładem tego typu produkcji są między innymi wszystkie części popularnej trylogii „Hostel”. O tym, że „Farma” zawiera wiele mocnych scen, niech świadczy fakt, że w niektórych krajach film ten został zakazany.

farma cały film

O czym jednak opowiada „Farma”? Opis, który można znaleźć choćby pod zwiastunem filmu umieszczonym w sieci właśnie przez CDA, jest dość prozaiczny. Mianowicie, można tam przeczytać:

Młoda para zostaje porwana po zatrzymaniu się w przydrożnej restauracji i potraktowana jak zwierzęta.

W tej prostocie kryje się jednak coś szczególnego. A co dokładnie? Więcej kart odkrywa zwiastun, który można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: „SEKS TO NIE GRZECH” – CAŁY FILM W CDA! PORTAL PRZEJĄŁ AMERYKAŃSKI HIT NETFLIXA Z GWIAZDĄ „STRANGER THINGS” W ROLI GŁÓWNEJ! KIEDY PREMIERA? ZOBACZ ZWIASTUN!

Opinie widzów równie mocne, co sam film. Produkcja skłania do refleksji i dyskusji

Dlaczego para zjadająca w przydrożnej knajpie mięso zostaje potraktowana niczym zwierzęta? Jak się okazuje, film porusza problem wegetarianizmu – a konkretnie zemsty wegetarian na ludziach, którzy spożywają mięso. Do czego takie osoby są zdolne? Jak daleko się posuną, aby uwypuklić mięsożercom swoje racje oraz fakt, że to co robią, jest złe?

farma cały film

W sieci można odszukać niezwykle plastyczne opinie widzów dotyczące „Farmy”. Internauci piszą, że film może konkurować o miano jednego z najmocniejszych w historii, nawet z takimi produkcjami jak „Ludzka stonoga”.

Inni uważają, że mimo bardzo mocnych i bezprecedensowych scen, film faje do myślenia, pobudza wyobraźnię oraz zmusza do refleksji. Bohaterzy na własnej skórze mogą bowiem przeżyć to, co ubijane zwierzęta.

„Farma” cały film w CDA – kiedy?

Film „Farma” – jak już wcześniej wspomniano – ukaże się w portalu CDA. Jego premierę na CDA zaplanowano na grudzień 2020 roku.

farma cały film

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.