FAME MMA publikuje skandaliczne nagranie! Zobacz co zrobili Najman i jego trener! [WIDEO]

fame mma publikuje skandaliczne nagranie

FAME MMA publikuje skandaliczne nagranie! Widać na nim jak na dłoni, co w sobotę zrobili Marcin Najman oraz jego trener, Damian Herczyk. To niejaka odpowiedź na przedziwne tłumaczenia El Testosterona po opublikowaniu oficjalnego oświadczenia federacji, a także szeregu konsekwencji, które spotkają Najmana oraz jego trenera za wydarzenia na sobotniej gali FAME MMA 8. Poniżej prezentujemy nagranie, które organizacja postanowiła upublicznić w swoich oficjalnych kanałach społecznościowych!

FAME MMA publikuje skandaliczne nagranie! Zobacz co zrobili Najman i jego trener!

Wydaje się wam, że emocje po sobotniej gali FAME MMA 8 opadły? Nic bardziej mylnego! Nadal nie ustały spekulacje oraz medialne publikacje, dotyczące skandalu, jaki miał miejsce w walce pomiędzy Marcinem Najmanem oraz Kasjuszem Życińskim.

Przypomnijmy – Marcin Najman został zdyskwalifikowany na samym początku walki. Mimo, iż pojedynek odbywał się na zasadach bokserskich, El Testosteron najpierw obalił swojego rywala, a następnie go skopał. W oktagonie wybuchła ogromna awantura. Podczas szamotaniny zawodników z ochroną, do obezwładnionego Kasjusza Życińskiego dopadł trener Marcina Najmana – Damian Herczyk, który postanowił założyć dźwignię na nodze rywala swojego zawodnika, wyrządzając przy tym popularnemu Don Kasjo Krzywdę. Przeciwnika Marcina Najmana prawdopodobnie czeka operacja, a aktualnie jego noga jest usztywniona gipsem.

FAME MMA postanowiło upublicznić całe nagranie z bulwersującego zdarzenia – można zobaczyć to poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNE OŚWIADCZENIE FAME MMA PO SKANDALU Z UDZIAŁEM MARCINA NAJMANA I JEGO TRENERA! „NAJSUROWSZA Z MOŻLIWYCH KAR” DLA EL TESTOSTERONA ORAZ JEDNEGO Z CZŁONKÓW JEGO SZTABU

Wymowny wpis FAME MMA pod opublikowanym nagraniem – „nie mamy zamiaru promować ich osób

O tym, jak zbulwersowane zaistniałymi wydarzeniami są władze federacji FAME MMA, może świadczyć wydane wczoraj oświadczenie oraz opublikowanie dzisiejszego, bulwersującego nagrania. Mianowicie, wszystko okraszono następującym wpisem:

W przeciwieństwie do Marcina Najmana i Damiana Herczyka nie będziemy Wam opowiadać co się stało. Nasz komentarz jest zbędny. Zobaczcie sami całe zdarzenie.

To jedyny materiał związany z tą walką, który postanowliśmy upublicznić. Po tym czego dopuścili się Marcin Najman i Damian Herczyk, nie mamy zamiaru promować ich osób, nawet w sposób przypadkowy.

Don Kasjo po walce – ujawnia nieznane fakty i pokazuje swój gips!

źródło: Facebook – FAME MMA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.