Wielka szpula z kablem toczyła się przez ruchliwe ulice. O krok od tragedii! [WIDEO]

Wielka szpula z kablem

Wielka szpula z kablem tocząca się przez ruchliwe ulice i skrzyżowania brzmi co najmniej jak historia ze słabego horroru. Niestety nie jest to film, a prawdziwie przerażająca i niebezpieczna sytuacja, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu w Kaliszu. Dokładnie 19 listopada z przyczepy samochodu technicznego firmy energetycznej spadła ogromna szpula z kablem, która z impetem spadła na jezdnię i przemierzała kaliskie drogi. Miejski monitoring zarejestrował niepokojące wydarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wielka szpula z kablem toczyła się przez ruchliwe skrzyżowanie w Kielcach!

Do niepokojącej sytuacji doszło 19 listopada. To właśnie wtedy wielka szpula z kablem spadła z wozu technicznego i z impetem toczyła się przez ruchliwe kaliskie ulice i skrzyżowania. Warto zaznaczyć, że incydent miał miejsce przed godziną 7 rano, czyli w czasie, kiedy spora część ludzi jest akurat w drodze do pracy. Szpula spadła z samochodu tuż przed skrzyżowaniem al. Gen. Sikorskiego z al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Na nagraniu widać, jak kierowca dopiero po czasie zauważył swoją zgubę. Wówczas szybko wybiegł z kabiny i rozpoczął pościg za szpulą. Mężczyzna ostrzegał również pozostałych uczestników ruchu o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Co więcej na kolejnych kadrach nagrania widać, jak rolka ze sporą prędkością stoczyła się na środek ruchliwego skrzyżowania i o mały włos nie zderzyła się z samochodem osobowym. Ponadto szpula z kablem kompletnie sparaliżowała ruch na jednej z tamtejszych krzyżówek.

Portal Kalisz 24 dotarł do nagrań z miejskiego monitoringu, które możecie zobaczyć poniżej:

 


ZOBACZ TAKŻE: MASOWE ZATRUCIE KEBABEM W PODSTAWÓWCE! „DZIWNY FIOLETOWY SOS”

Niecodzienny incydent zadziwił mieszkańców miasta, tym bardziej, że o włos nie doszło do tragedii. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a sprawę bada policja.

Podejmujemy czynności wyjaśniające dotyczące tego zdarzenia w sprawie o wykroczenie – poinformowała Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka kaliskiej policji.

Ponadto Zarząd Dróg przekaże policji monitoring i zebrane dowody w sprawie, aby na ich podstawie stwierdzić co było przyczyną niebezpiecznej sytuacji.

źródło: youtube.com, se.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.