Covidowe bombki na choinkę „zostań w domu” dostępne na Allegro! Hit czy kit?

Covidowe bombki na choinkę

Pandemia koronawirusa zmieniła otaczającą nas rzeczywistość. Niektórzy nie mogą się doczekać powrotu do normalności, a inni wykorzystują ten czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Co chwila na rynku pojawiają się kolejne gadżety związane z pandemią. Tym razem, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, na Allegro dostępne są… covidowe bombki na choinkę. Figurki papieru toaletowego, płynu dezynfekującego czy maseczki to wciąż nie koniec. Poznajcie szczegóły!

Covidowe bombki na choinkę dostępne na Allegro!

Pandemia koronawirusa nie daje za wygraną. Do tej pory odnotowano w naszym kraju aż 876 333 przypadków zakażeń, przy czym prawie 14 tys. to ofiary śmiertelne. Sytuacja na całym świecie również nie wygląda kolorowo – prawie 60 mln potwierdzonych przypadków zachorowań i niespełna 1,5 mln zgonów. W dalszym ciągu kraje z największą ilością chorych to: Stany Zjednoczone, Indie, Brazylia, Francja i Rosja.

Mimo, że dla wielu osób pandemia jest trudnym czasem, a część społeczeństwa straciła pracę, niektórzy sprytnie wykorzystują ten czas do rozwinięcia biznesu.

ZOBACZ TAKŻE: COVIDOWE GADŻETY CORAZ POPULARNIEJSZE – CZYM JEST IZIDOR?

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi rusza sprzedaż świątecznych ozdób i prezentów. Okazuje się, że na Allegro można kupić covidowe bombki na choinkę z edycji „Zostań w domu”. Może brzmi to nieco zabawnie, ale nie da się ukryć, że produkt ten jest jak najbardziej na czasie. Oryginalne bombki choinkowe wykonane są z ręcznie malowanego, dmuchanego szkła. Producent zapewnia, że zestaw sprawdzi się również jako prezent. W jego skład wchodzą: medyk, płyn do dezynfekcji, papier toaletowy oraz maseczka ochronna. Bombki mają wymiary od 8 do 14 centymetrów. Regularna cena zestawu to 203,99 zł, natomiast obecnie, z racji black friday ozdoby choinkowe kupicie już za 193 zł. 

 

Covidowe bombki na choinkę

Bombki można kupić również osobno, a cena za jedną sztukę to około 50 zł + koszty wysyłki. Bombki cieszą się pozytywnymi opiniami i najwyższymi ocenami. Może w tym roku skusicie się na covidowe ozdoby choinkowe?

źródło: allegro.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.