Facebook z kolejną zmianą! Pomoże dobrać dla ciebie odpowiednie ubranie

Facebook z kolejną zmianą – chodzi o wprowadzenie systemu Fashion ++. Jak się domyślacie będzie to związane z modą, a dokładnie z doborem ubrań. Mianowicie, dzięki sztucznej inteligencji będzie można dobrać odpowiednie ubranie dla twojej sylwetki. Nie ma jeszcze informacji kiedy dokładnie projekt wejdzie w życie, jednak jesteśmy bardzo ciekawi jak się sprawdzi.

Facebook z kolejną zmianą

Tym razem chodzi o modę, gdyż powstaje platforma umożliwiająca dobór odpowiedniego stroju tak, aby jak najlepiej pasował do twojej sylwetki. Informację o Fashion++ można znaleźć na oficjalnej stronie Facebooka. Co ciekawe, dzięki sztucznej inteligencji, na podstawie kilku tysięcy zdjęć można znaleźć najlepsze rozwiązanie czy połączenie odpowiednich części garderoby.

ZOBACZ TAKŻE: FACEBOOK OTWIERA KAWIARNIĘ

Dobieranie stroju ma być praktyczne, ale też zgodne z obowiązującymi trendami. Ubrania mają jak najlepiej dopasować się do figury, podpowiedzieć co nosić, a czego nie. Fashion ++ może zasugerować drobne zmiany lub dać wskazówki, aby zwiększyć atrakcyjność całości.

Facebook ostatnio wprowadził wiele zmian, chociażby fakt związany z Instagramem. W wybranych krajach nie można zobaczyć ilości polubień pod zdjęciami. Firma tłumaczy to tym, iż coraz więcej osób skupia się na ilości „lajków” niż na publikowanych tam treściach.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.