Wracają na zwycięski tor! Polska ogrywa Argentynę

wracają na zwycięski tor

Wracają na zwycięski tor! Biało-czerwoni w kolejnym już meczu Pucharu Świata odnieśli bardzo ważne zwycięstwo. O 5:30 rano podejmowali bowiem Argentynę, która uchodzi za niebezpieczną i bardzo niewygodną ekipę. Mimo że rywale z Ameryki Południowej napędzili na stracha w pierwszym secie, mecz zakończył się po 4 partiach. Jutro z samego rana zagramy z Włochami.

Wracają na zwycięski tor! Polacy lepsi od Argentyny, ważne zwycięstwo w Pucharze Świata

Puchar Świata trwa w najlepsze, a warto dodać, że ten niezwykły siatkarski maraton dopiero się rozkręca. W swoim czwartym meczu, dziś z samego rana biało-czerwoni podejmowali Argentynę. Rywal niewygodny, a także bojowo nastawiony na naszą kadrę, zaczął z wysokiego C. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem siatkarzy z Ameryki Południowej, ale na przewagi. Dopiero później podopieczni Vitala Heynena wrzucili wyższy bieg. Drugi i trzeci set zagrali koncertowo, a w czwartym – choć też na przewagi – dobili rywala i zainkasowali komplet punktów.

ZOBACZ TAKŻE: DONALD TRUMP W KOŃCU PODPISAŁ STOSOWNE DOKUMENTY! TERAZ DO USA POLECIMY BEZ WIZ

Teraz czas na Włochy – to będzie niezwykle trudny pojedynek

Biało-czerwoni po zwycięstwie z Argentyną, teraz szykują się na starcie z Włochami. Ci wygrali dziś z Tunezją 3:0, jednakże w tabeli są niżej od Polski. A to dlatego, że przegrali już dwa mecze – podobnie jak Polska z USA, a także z… Japonią. Gospodarze pokonali włoską drużynę aż 3:0.

Mecz Polska – Włochy rozpocznie się już o godzinie 5:30 polskiego czasu. 

Polska 3:1 Argentyna (27:29, 25:17, 25:18, 26:24)

źródło zdjęcia: instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.