FaceApp – sprawdź jak będziesz wyglądać za kilkadziesiąt lat!

To kolejna aplikacja, która robi furorę w Internecie. Wiele osób sprawdza jak będzie wyglądać za kilkadziesiąt lat. I przyznajemy szczerze – przerobione zdjęcia są bardzo realistyczne! FaceApp to świetne rozwiązanie dla zainteresowanych tym, jak będą wyglądać jako starsze osoby. Przemiany są bardzo zaskakujące. 

FaceApp co to za aplikacja?

FaceApp to aplikacja, która jest coraz bardziej rozchwytywana. Mianowicie, mnóstwo osób chce sprawdzić jak będzie wyglądać za kilkadziesiąt lat. I to wszystko właśnie dzięki niej. Jest bardzo prosta w użyciu, gdyż wystarczy tylko wyszukać zdjęcie z biblioteki albo je zrobić i wybrać opcję postarzania. Oczywiście to nie jest jedyna opcja przerabiania zdjęć, jednak ta jest najczęściej wybieraną.

Jak wiadomo, nie każda aplikacja do przerabiania zdjęć jest dokładna i efekty nie są zadowalające. Natomiast plusem tej aplikacji jest fakt, iż przerobione zdjęcia są bardzo realistyczne. Można się uśmiać, gdyż okazja do zobaczenia siebie w odległej przyszłości to ubaw po pachy.

FaceApp #faceappchallange

Aplikacja już od jakiegoś czasu jest w obiegu, ale dopiero teraz jej popularność znacznie wzrosła. Można to przede wszystkim zauważyć w mediach społecznościowych. Masa ludzi przerabia własne zdjęcia, ale co należy dodać, można przerobić zdjęcia swoich ulubionych gwiazd. Efekty są prześmieszne. Może bohaterowie Avengers?

Albo ulubieni artyści, w tym przypadku starszy Kanye West.

Na Instagramie i Twitterze ludzie dodają swoje prywatne przerobione zdjęcia z hasztagiem: faceappchallange. Konkurencja z dnia na dzień rośnie coraz bardziej, a ludzie nałogowo wrzucają w mediach przeróbki. Jest to również popularne wśród gwiazd. Sandra Kubicka wraz ze swoim partnerem również postanowiła to sprawdzić. Szanujemy ich poczucie humoru, jak i ogromny dystans. Zobaczcie sami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Relationships are not stressful – Kaio 34 years old

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)


Jakiś czas temu również wiele osób modyfikowało swoje zdjęcia w odwrotną stronę. Mianowicie chodzi o cofnięcie czasu do okresu wczesnego dzieciństwa. Rysy twarzy zmieniały się i zdjęcia dorosłych zamieniały się w dzieciaki, rodem z czasów z zabaw pod blokiem. Albo jeszcze aplikacja, która usuwała osoby ze zdjęć, jednak jej dokładność nie jest tak zadowalająca jak w przypadku wyżej wspomnianych.

źródło zdjęcia: twitter

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.