Problemy zdrowotne Popka. Trafił do szpitala. Co się stało? [WIDEO]

problemy zdrowotne popka

Problemy zdrowotne Popka. Celebryta związany w ostatnim czasie z organizacją FAME MMA trafił do szpitala, o czym informował w swoich mediach społecznościowych. Pojawiło się tam nawet nagranie ze szpitalnego oddziału, na którym badano Popka. Portal o2.pl napisał, że sytuacja „nie jest ciekawa”. Więcej wątpliwości w swoim materiale rozwiewa sam zainteresowany. Popek powiedział, dlaczego znalazł się u lekarzy. To problem, z którym borykał się już jakiś czas temu. Więcej szczegółów i wideo, o którym mowa, znajdziecie w dalszej części tekstu.

Problemy zdrowotne Popka. Trafił do szpitala. Co się stało? Wyjaśnia sam celebryta, który w ostatnim czasie związany jest z FAME MMA

Kłopotów zdrowotnych Popka ciąg dalszy? Wiele na to wskazuje! Popularny celebryta wylądował w szpitalu, o czym poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że chodzi o zawroty głowy – mówił o nich zresztą sam Popek. Z nagrania celebryty wynika, że wyzwaniem dla lekarzy było już zmierzenie mu ciśnienia. Wszystko przez to, że sprzęt nie pasował na jego wielką rękę.

Problemy z zawrotami głowy to nie nowość u Popka. Jak przyznał na wrzuconym do sieci wideo:

Pamiętacie „Taniec z Gwiazdami”, jak mi się w głowie kręciło? Powtórka z rozrywki.

Materiał, o którym mowa, możecie zobaczyć poniżej. Jak widać, Popka nie opuszczał jego doskonale wszystkim znany, dobry, jedyny w swoim rodzaju humor:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Popek Monster (@popek_oficjalnie)

ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK-SZATAN PRZERAŻA WYGLĄDEM. TERAZ POKAZAŁ ZDJĘCIE SPRZED LAT. POZNALIBYŚCIE GO?

Kiedy kolejna walka Popka? Przynajmniej jeden chętny na starcie – to znany zawodnik

Jak dobrze wiadomo, na jednej z niedawnych gali FAME MMA Popek miał walczyć z Kizem. Tak się jednak nie stało, a wszystko przez poważną kontuzję Popka, który złamał rękę. Prędzej czy później jednak powinniśmy zobaczyć go w oktagonie. Jedną z osób, która zabiega o rywalizację właśnie z Popkiem, jest niedawny rywal Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego – Norman Parke.

źródło: o2.pl, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.