Ekstremalnie odważny pasażer BMW – jechał na dachu i zaczął… [WIDEO]

pasażer BMW jechał na dachu

W okolicach Starogardu Gdańskiego doszło do wydarzeń, które trudno racjonalnie wyjaśnić. Zdarzenie zostało udokumentowane oraz opublikowane w sieci. Na filmie widać, jak odważny pasażer BMW jedzie… na dachu samochodu. Żeby tego było mało postanowił się rozebrać.

Pasażer BMW podróżował na dachu

Na opublikowanym w serwisie YouTube nagraniu widać, jak młody mężczyzna podróżuje leżąc na dachu samochodu. Z opisu filmu dowiadujemy się, że w trakcie wydarzeń pojazd poruszał się z prędkością około 80 km/h. Żeby tego było mało, odważny pasażer postanowił się rozbierać. Przy takiej prędkości nie trudno o wypadek. Aż strach pomyśleć, co mogłoby się wydarzyć, gdyby kierowca musiał gwałtownie zahamować.

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny nagrała pasażerka jadącego za BMW samochodu. Film ze zdarzenia wysłała do kanału Stop Cham, znanego z publikowania niebezpiecznych zdarzeń na polskich drogach.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE ODKRYCIE W GOOGLE MAPS – „WROTA PIEKIEŁ” MROŻĄ KREW W ŻYŁACH!

Jak dowiadujemy się z opisu filmu, do zdarzenia doszło w okolicach Starogardu Gdańskiego.

„Koleś wyszedł 5 sek. wcześniej przez okno na dach przy 80km/h i tak leżał i jechał rozbierając się.” 19.06.2021 okolice Starogardu Gdańskiego – czytamy.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Pod filmem nie zabrakło komentarzy, w których internauci z przymrużeniem oka pisali, iż zachowanie pasażera wynika z panujących upałów. Kilka osób zwróciło również uwagę na być może niedziałającą klimatyzację lub nadmiar wypitych napojów wyskokowych. Oprócz żartobliwych dogryzek znalazły się również komentarze pełne nadziei, że sprawa została zgłoszona na policję. Nie da się ukryć, że zachowanie mężczyzny stwarzało zagrożenie życia i zdrowia również innych uczestników ruchu. Trudno bowiem przewidzieć reakcje ludzi na tak nietypowy widok.

Co ten upał robi z ludźmi…

No nie dziwie mu się. Tak gorąco ostatnio…

Chyba klima nie działa w tym BMW – czytamy w komentarzach pod filmem.

źródło: youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.