Przerażające odkrycie w Google Maps – „wrota piekieł” mrożą krew w żyłach!

odkrycie w Google Maps

Kolejne tajemnicze odkrycie w Google Maps! Tym razem zatrważające miejsce znajduje się około 300 km od Strefy 51, czyli jednego z najbardziej strzeżonych miejsc na całym świecie. Na screenach można zauważyć teren przypominający miejsce do lądowania specjalnych maszyn. Tuż obok widnieje jednak wrak samolotu. Czyżby został zestrzelony przez broniące miejsca służby?

Przerażające odkrycie w Google Maps

Mapy Google to niesamowite narzędzie, dzięki któremu internauci w mgnieniu oka mogą przenieść się do wybranej części świata. Widok satelitarny czy opcja Street View umożliwia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na przemieszczanie się lokalnymi drogami. Możliwości te przyczyniły się do powstania trendu polegającym na poszukiwaniu przerażających i tajemniczych miejsc na świecie.

Na niebywałe odkrycie natrafił użytkownik Twittera, funkcjonujący w sieci pod pseudonimem CryptoSpawn. Prawdopodobnie jako pierwszy opublikował w sieci screeny przedstawiające tajemnicze miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: GOOGLE MAPS POMOGŁO W ODNALEZIENIU CIAŁA – OSOBA ZAGINĘŁA PONAD 20 LAT TEMU!

Miejsce to znajduje się w stanie Kalifornia, około 300 km od Strefy 51. Swoim kształtem przypomina teren do lądowania. Spostrzegawcze oko internautów doszukało się również wraku samolotu, który leży niedaleko tajemniczego miejsca. Wiele osób zasugerowało, że samolot mógł zostać zestrzelony przez broniące terenu służby. Niektórzy doszukali się również czołgów i innych wojskowych maszyn. Powiązano to z bazą lotniczą Groom Lake należącą do Strefy 51, oddaloną o około 300 km.

Odkrycie w Google Maps skłoniło internautów do dyskusji. Niektórzy z nich porównali miejsce do piekielnych wrót, z kolei inni uważają, że to efekt pracy rolników. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, co znajduje się na powyższych screenach.

Co o tym myślicie?

źródło: twitter.com, o2.pl, maps.google.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.