Edyta Górniak zerwała plakat nakazujący noszenie maseczek. Teraz to tłumaczy [WIDEO]

edyta górniak zerwała plakat

Edyta Górniak zerwała plakat nakazujący noszenie maseczek. W sieci pojawiło się nagranie, które bardzo szybko zdobyło ogromną popularność. Widać na nim gwiazdę, która podczas koncertu odbywającego się w Chełmie, z drzwi garderoby dość ostentacyjnie zerwała wspomniany plakat. Wideo powędrowało nawet na instastory. Internauci prędko podzielili się na dwa obozy, z których jeden poparł Edytę Górniak, natomiast drugi – zdecydowanie ją zganił. Niedługo później w sieci pojawiło się wyjaśnienie samej zainteresowanej. Powiedziała, dlaczego zachowała się tak a nie inaczej. Jej wpis znajdziecie poniżej.

Edyta Górniak zerwała plakat nakazujący noszenie maseczek. W sieci pojawiło się nagranie [WIDEO]

Ależ głośno zrobiło się o Edycie Górniak! Gwiazda polskiej estrady znów wywołała burzę – a wszystko przez zachowanie, które uwieczniono na wideo. Ba! Pojawiło się ono później na instastory, a sama zainteresowana sprawiała wrażenie, że nie widzi w tym nic złego ani nadzwyczajnego. Zacznijmy jednak od początku. Wszystko miało miejsce podczas koncertu, który odbywał się w Chełmie.

Na wideo widać ujęcie zza kulis – na drzwiach, które prawdopodobnie prowadzą do garderoby, wywieszona była kartka z informacją o nakazie noszenia maseczek ochronnych w tymże miejscu. Wszystko rzecz jasna z obawy przed koronawirusem i w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa. Edyta Górniak jak gdyby nigdy nic, postanowiła pozbyć się kartki. Zrobiła to, po prostu ją zrywając. Można zobaczyć to na poniższym wideo:

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JACKOWSKI W PRZERAŻAJĄCEJ WIZJI – „BARDZO NIEBEZPIECZNA SUBSTANCJA DOSTANIE SIĘ DO ATMOSFERY”

Jak całą sprawę komentuje Edyta Górniak? Wymowny wpis gwiazdy

Cała sprawa odbiła się sporym echem, toteż Edyta Górniak postanowiła wszystko skomentować. Jej wymowny wpis mówi między innymi o tym, że nie ma nic przeciwko osobom, które noszą maseczki. Gwiazda napisała:

Witam, cieszę się, że chcecie rozpocząć nową politykę współpracy i pytacie mnie o zdanie. Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi. Warto w razie wątpliwości powołać się na raporty badań biologów, alergologów, naukowców i profesorów medycyny z całego świata, aby podjąć decyzję słuszną dla każdego z nas. Jeśli chodzi o to, czy maski ułatwiają, czy utrudniają oskrzelom i płucom bycie zdrowym.

źródło: Instagram, Twitter, radiozet.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.