Edyta Górniak wierzy w życie pozaziemskie! Nawiązała kontakt z kosmitami i wie, jakie mają zamiary…

Edyta Górniak w programie The Voice of Poland

Edyta Górniak na swoim profilu w mediach społecznościowych odpowiedziała na pytania nurtujące jej fanów. Jedno z nich dotyczyło życia pozaziemskiego i tego, czy diwa polskiej sceny muzycznej wierzy w kosmitów. Artystka nie tylko odpowiedziała twierdząco na to pytanie, ale również zdradziła, że wie jakie zamiary mają istoty żyjące z dala od naszej planety…

Edyty Górniak bez wątpienia nie trzeba nikomu przedstawiać. Piosenkarka, która swoim niesamowitym głosem podbiła serca ludzi, od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Ostatnimi czasy jednak swoimi wypowiedziami wzbudza wiele kontrowersji.

Artystka należy m.in. do grona tych osób, które nie chcą poddać się dobrowolnemu szczepieniu na COVID-19. W mediach niejednokrotnie pojawiały się wypowiedzi Górniak na ten temat. W jednej z nich zaznaczyła, że nie zamierza „sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”. Co więcej, jeżeli będzie do tego zmuszona, to wyprowadzi się z kraju:

Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii. […] Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię.

Tym razem na Instagramie zorganizowała tzw. live’a i odpowiedziała na nurtujące jej fanów pytania. Jedno z nich dotyczyło kosmitów. Jak się okazuje, Edyta Górniak jest jedną z tych osób, które wierzą, że poza nami istnieją inne cywilizacje…

Edyta Górniak wierzy w życie pozaziemskie!

Artystka jasno podkreśliła, że wierzy w życie pozaziemskie. Z jej wypowiedzi możemy usłyszeć, że głowy państw ukrywają przed ludźmi wiedzę na temat kosmitów już od wielu lat:

Na każdej planecie istnieje życie. Jest to wiedza znana od bardzo dawna. Jednak była to wiedza chroniona, ukryta bardzo, bardzo, bardzo szczelnie, przynajmniej przez 40 lat była ukrywana przez głównie głowy państw.

Zobacz również: Na Wenus potwierdzono pozaziemskie życie! Przełomowe odkrycie stało się faktem

Edyta Górniak

Zdradziła również, że pomimo iż zawsze czuła obecność obcych istot, to dopiero teraz zagłębiła się w tej dziedzinie. Artystka wierzy, że istnieje wiele pozaziemskich cywilizacji, które mają różne zamiary wobec nas:

Zawsze czułam, ale nie miałam jakby wiedzy na ten temat Teraz zgłębiłam tę wiedzę i absolutnie nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są różne cywilizacje wyższe. Bardziej rozwinięte od nas i takie, które chcą nas wspierać, bardzo kochają ludzi, są gotowi pomóc i też inne, które może nie do końca kochają ludzi jako istoty boże, może z zazdrości, nie wiadomo…

Źródło: Instagram