Dziwne zachowanie premiera Morawieckiego. Ekspertka od mowy ciała tłumaczy [WIDEO]

dziwne zachowanie premiera

Dziwne zachowanie premiera Morawieckiego. Sieć obiegło nagranie, którego głównym bohaterem jest Mateusz Morawiecki. Omawiane sceny wyemitowano w Telewizji Polskiej. Teraz o materiale jest niebywale głośno. Wszystko przez niecodzienną mimikę premiera, a działo się to podczas dialogu z Antonim Macierewiczem. Głos w całej sprawie zabrała ekspertka od mowy ciała. Daria Domaradzka-Guzik rozmawiała w tej sprawie z o2.pl oraz zamieściła wymowny wpis na Twitterze. Co zatem mogło oznaczać zachowanie premiera Mateusza Morawieckiego?

Dziwne zachowanie premiera Morawieckiego. Ekspertka od mowy ciała tłumaczy, co może oznaczać

W ostatnich godzinach najpopularniejszym obrazkiem w sieci jest nagranie z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego. Na wideo widać także Antoniego Macierewicza, jednak główną uwagę przykuwa niecodzienne, dziwne zachowanie premiera. Wszystko można zobaczyć poniżej – urywek, o którym mowa, na swoim Twitterze udostępnił między innymi Borys Budka:

Wszystko postanowiła skomentować ekspertka od mowy ciała. Portal o2.pl rozmawiał w tej sprawie z Darią Domaradzką-Guzik. We wspomnianym portalu czytamy, że ekspertka mówiła między innymi, iż do tej pory nie zaobserwowała u premiera „takich nadekspresji”. To jednak nie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE: DORADCA PREZYDENTA USA OSTRZEGA. MÓWI, KIEDY ROSJA MOŻE ZAATAKOWAĆ UKRAINĘ. KIEDY JEGO ZDANIEM NASTĄPI INWAZJA?

„Patrzeć wilkiem, bykiem lub spode łba” – tak ekspertka opisuje zachowanie premiera Morawieckiego

Bardzo interesujące spostrzeżenia na temat zachowania premiera, Daria Domaradzka-Guzik opisała na swoim Twitterze. Można tam przeczytać, że:

„Patrzeć wilkiem, bykiem lub spode łba” to najbardziej trafne opisy spoglądania z dezaprobatą, nienawiścią lub wrogo. Jeśli towarzyszy temu mimowolna, szybka ekspresja mimiczna przybliżenia się i ponadnaturalnego rozszerzenia oczu. Znaczy: grożę, straszę”

źródło: o2.pl, Twitter, źródło zdjęcia: zrzut ekranu materiału z Twittera

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.