Gwiazda programu „Gogglebox” twierdzi, że… porwało ją UFO – szokujące wyznanie!

UFO

Gwiazda „Gogglebox” uważa, że została uprowadzona przez obcą cywilizację. 56-letnia Sandi Bogle twierdzi również, że widziała nad swoim domem świecący, niezidentyfikowany obiekt latający, który „wyprał jej mózg”. O swoich niepokojących doświadczeniach opowiedziała brytyjskiemu tabloidowi „Daily Star”.

Zadziwiające wyznanie uczestniczki programu „Gogglebox”

Sandi Bogle to znana brytyjska osobowość telewizyjna. Kobieta pojawiła się w wielu formatach, takich jak „Big Brother”, „Celebrity Fit Farm” czy „Gogglebox”, w którym wystąpiła razem ze swoją koleżanką Sandrą Martin. Kobiety występowały w programie w latach 2013-2016 i na oczach widzów ochoczo komentowały emitowane programy telewizyjne. Dzięki udziałowi w programie kobiety zyskały nie tylko popularność, ale i sympatię widzów.

Sandi w ostatnim czasie postanowiła podzielić się ze światem swoimi niepokojącymi doświadczeniami. Kobieta twierdzi bowiem, że pewnego razu zobaczyła nad swoim domem w Brixton świetlisty obiekt latający, który raz na zawsze zmienił jej życie.

ZOBACZ TAKŻE: JAK WYGLĄDA MASA? W INTERNECIE KRĄŻY ZDJĘCIE ŚWIADKA KORONNEGO ZE ZNANĄ GWIAZDĄ!

56-latka udzieliła wywiadu „Daily Star” i zdecydowała się na szereg szokujących zwierzeń. Uczestniczka programu uważa, że została uprowadzona przez UFO, które następnie sprawiło, że jej „mózg został wyprany”.

„Spojrzałam przez okno i zobaczyłam silne światło. A potem to stało się tak wielkie, że pokryło cały dom. To nie mógł być helikopter ani balon, bo budynek zostałby wtedy zburzony, to coś by się rozbiło. To musiało być co innego” – opisała statek UFO.

Kobieta wyznała także, że spotkanie z obcą cywilizacją zmieniło ją na zawsze. Ponadto Sandy twierdzi, że podczas spotkania z przybyszami z kosmosu „zniknęło jej kilka minut z życia”. Jakkolwiek trudno to zrozumieć, kobieta uważa również, że opętał ją duch zmarłej babci, dzięki któremu ma supermoce.

Co o tym myślicie? Wierzycie w istnienie obcych cywilizacji?

 

źródło: Daily Star, se.pl, twitter.com, zdjęcie: Instagram Ufo Lovers

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.