Duch na kamerze przemysłowej w angielskim pubie? [WIDEO]

duch na kamerze

Duch na kamerze przemysłowej w angielskim pubie? Manager popularnego lokalu Lamb and Lion w York, przeglądając zapisy z monitoringu odkrył bardzo niepokojącą rzecz. Według niego, na zarejestrowanym materiale wideo widać coś, co przypomina ducha. Gdyby tego było mało, pracujący tam ludzie oraz klienci opowiadają, że zdarzało im się w przeszłości być świadkami niewytłumaczalnych zdarzeń. Poniżej zobaczycie omawiany materiał wideo!

Duch na kamerze przemysłowej w angielskim pubie?

Bardzo interesujące informacje do wiadomości publicznej podał jeden z angielskich pubów. Konkretnie chodzi o lokal Lamb and Lion zlokalizowany w York. Właśnie tam miejsce miały wydarzenia, o których piszą słynne zagraniczne portale. Mianowicie, manager wspomnianego lokalu na nagraniu z kamery przemysłowej miał zobaczyć… ducha. Choć wszystko brzmi nieprawdopodobnie, w sieci pojawiło się także nagranie, mające być niezbitym dowodem w sprawie. Krew w żyłach mrożą także relacje osób, które miały okazje przebywać w danym budynku. Uznają one bowiem, że już od pewnego czasu dzieją się tam rzeczy nadprzyrodzone.

ZOBACZ TAKŻE: PACJENT WYPADŁ Z KARETKI POGOTOWIA! CAŁA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE NA UKRAINIE, ZOBACZ NAGRANIE Z FERALNEGO ZDARZENIA! 

Kobieta widoczna na nagraniu zeznaje, że czuła czyjąś obecność

Osoby przebywające w budynku gdzie mieści się pub, już niejednokrotnie opowiadały o dziwnych wydarzeniach których byli tam świadkami. Chodzi przykładowo o dziwne odgłosy, uczucie niepokoju czy wyraźnie słyszalny płacz dziecka. Postać którą uchwyciła kamera przemysłowa, wielu osobom przypomina właśnie dziecko.

Gdyby tego było mało – na wideo widoczna jest także pracownica lokalu. Ona z kolei zeznaje, że była pewna, że w pomieszczeniu jest ktoś jeszcze z obsługi i wyraźnie czuła tam czyjąś obecność. Manager z kolei zapewnia, że wideo nie zostało poddane żadnym przeróbkom i jest oryginalne.

Wielu zarzuca, że widoczna poświata to pajęczyna lub odbijające się światło. Sceptycy podejrzewają także, że cała akcja być może jest skrzętnie zaplanowanym działaniem marketingowym lokalu przed zbliżającym się Halloween. Tak czy inaczej, o miejscu zrobiło się bardzo głośno, a nagranie – które można zobaczyć poniżej – budzi skrajne emocje. 

WIDEO:

źródło zdjęcia: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.