Przerażające nagranie – pacjent wypadł z karetki pogotowia

przerażające nagranie

Przerażające nagranie! Pacjent wypadł z karetki pogotowia. Wszystko działo się na Ukrainie nieopodal Dniepropietrowska. Całe zdarzenie zarejestrował kierowca, który podążał tuż za ambulansem. Gdyby jechał bliżej poprzedzającego go pojazdu, mogłoby dojść do naprawdę ogromnej tragedii. Wideo można zobaczyć poniżej!

Przerażające nagranie – pacjent wypadł z karetki, o krok od wielkiej tragedii

Czy pacjent w karetce pogotowia jest bezpieczny? Oglądając zdarzenie, które miało miejsce na Ukrainie, można mieć co do tego poważne wątpliwości. Jeden z tamtejszych kierowców był świadkiem przerażającej sytuacji. Jadący przed nim ambulans, zgubił bowiem… swojego pacjenta. Osoba której udzielano pomocy i przewożono ją do szpitala, nagle wypadła na drogę tylnymi drzwiami pojazdu ratunkowego. Można sobie tylko wyobrazić, co stałoby się w przypadku, gdyby pojazd podążający tuż za ambulansem jechał szybko i nie zdołałby ominąć pacjenta, który znalazł się poza karetką.

ZOBACZ TAKŻE: TRANSPORT TYGRYSÓW ZATRZYMANY NA POLSKO-BIAŁORUSKIEJ GRANICY! KIEROWCY BRAKUJE DOKUMENTÓW PRZEWOZOWYCH A TAKŻE WIZY. JEDNO ZE ZWIERZĄT ZMARŁO W KLATCE

Pacjent był pijany, doznał obrażeń głowy

W całej sytuacji ciekawy jest fakt, że załoga karetki nie zorientowała się od razu że „zgubiła” pacjenta. Trąbieniem zasygnalizowali to dopiero inni kierowcy poruszający się tą samą głową.

Okazało się także, że przewożony pacjent był pijany i początkowo nie chciał pomocy medyków. Na wyskoczenie z karetki rzekomo zdecydował się sam – po prostu otworzył drzwi i ją opuścił. W wyniku uderzenia o podłoże, doznał urazu głowy.

Wideo z całego zajścia:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.