Drift BMW zakończony tuż przed maską pojazdu grupy SPEED! [WIDEO]

drift bmw

Drift BMW zakończony tuż przed maską pojazdu grupy SPEED! Nie tak miał wyglądać popis młodego kierowcy w Sierczy koło Wieliczki. Wszystko miało miejsce tuż obok tamtejszej stacji benzynowej. 21-latek wprowadził swoje auto w poślizg i choć wszystko dla niektórych mogło wyglądać efektownie, to zakończyło się bardzo surowym mandatem i punktami karnymi. KWP Kraków udostępniło nagranie z całego zajścia w sieci. Materiał już teraz staje się hitem i ma działać jako przestroga dla niektórych kierowców, którzy lubią uskuteczniać tego typu jazdę. Wideo zobaczycie w dalszej części tekstu!

Drift BMW zakończony tuż przed maską pojazdu grupy SPEED! To nagranie to hit [WIDEO]

Nie tak miała wyglądać efektowna przejażdżka BMW, które prowadził zaledwie 21-letni kierowca. Jak się okazało, wykonany przed niego drift zakończył się dosłownie tuż przed maską policyjnego pojazdu grupy SPEED, która walczy z piratami drogowymi. Wszystko miało miejsce w Sierczy koło Wieliczki, nieopodal tamtejszej stacji benzynowej. Na stronie internetowej małopolskiej policji czytamy:

W czwartek 14 kwietnia, w Sierczy (powiat wielicki), 21-letni kierujący pojazdem marki BMW jadąc z pasażerem, wjechał na drogę w tzw. „strefie ruchu” przebiegającą obok stacji benzynowej. Popisując się przed pasażerem, wprowadził swój pojazd w poślizg, wykonując drift, który jednak musiał zakończyć … przed maską oznakowanego radiowozu.

Popis młodego kierowcy można zobaczyć na poniższym nagraniu, które udostępniła małopolska policja:

 

ZOBACZ TAKŻE: TAK WYGLĄDA BUNKIER WŁADIMIRA PUTINA?! GOOGLE MAPS POKAZAŁO TAJNE ROSYJSKIE OBIEKTY WOJSKOWE! [FOTO]

Bardzo wysoki mandat, punkty karne i zatrzymany dowód rejestracyjny. Ile zapłaci młody kierowca?

Jak się okazuje, konsekwencje takiej jazdy będą bardzo poważne. Na stronie małopolskiej policji czytamy, że 21-letni kierowca za swój wybryk słono zapłaci. Policjanci z grupy SPEED wlepili mu mandat wysokości 5 tysięcy złotych, a oprócz tego otrzymał on 6 punktów karnych. Na domiar złego kierowcy zatrzymano dowód rejestracyjny za niewłaściwy stan techniczny pojazdu. Na stronie policji czytamy:

Policjanci grupy SPEED z Sekcji Kontroli Ruchu Drogowego KWP w Krakowie zatrzymali kierującego i za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożyli na niego mandat w wysokości 5000 zł oraz 6 punktów karnych. Ponadto za niewłaściwy stan techniczny bmw został mu zatrzymany dowód rejestracyjny.

źródło, foto, wideo: malopolska.policja.gov

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.