Tego kibica widzieli już wszyscy. Niesamowity obrót spraw po meczu [WIDEO]

tego kibica widzieli już wszyscy

Tego kibica widzieli już wszyscy! Tuż po kapitalnym meczu Francji ze Szwajcarią w 1/8 finału trwających Mistrzostw Europy, świat obiegł jedyny w swoim rodzaju obrazek. Jego bohaterem był szwajcarski kibic, który przeżywał niebywałe emocje podczas pełnego zwrotów akcji pojedynku. Nie przypuszczał jednak, że jego życie potoczy się teraz w taki a nie inny sposób. O co dokładnie chodzi? Do mężczyzny odezwało się wielu przedstawicieli dużych firm, którzy zaproponowali mu…

Tego kibica widzieli już wszyscy! Niesamowity obrót spraw po meczu Francji ze Szwajcarią. Co mu zaproponowano?

Piłkarskie Mistrzostwa Europy trwają w najlepsze, a mecze toczą się tam o coraz poważniejszą stawkę. Jak łatwo się domyślić, wiąże się to z ogromem emocji. Ich symbolem stał się pewny szwajcarski kibic, który dopingował swoją ekipę w starciu w aktualnymi mistrzami świata – Francuzami.

Po kapitalnym, obfitującym w wiele zwrotów akcji pojedynku, sensacyjnymi zwycięzcami okazali się Szwajcarzy. O wszystkim decydowała seria rzutów karnych, jednak już wcześniej Helweci dokonali czegoś niemożliwego, w samej końcówce doprowadzając do remisu – a przegrywali już 1:3. Nie może zatem dziwić, że kibice przebywający na stadionie reagowali w ten sposób:

Powyższe obrazki obiegły cały świat, a to sprawiło, że o szwajcarskim fanie zrobiło się bardzo głośno. Nie trzeba było długo czekać, aby nadeszły pierwsze efekty rozpoznawalności. Wszystko za sprawą firm i instytucji publicznych, które zasypały go prezentami, chcąc z pewnością też zyskać na jego chwilowej sławie.

ZOBACZ TAKŻE: ZBADALI NIETOPERZA – SPRAWDZA SIĘ CZARNY SCENARIUSZ? OKOLICZNI MIESZKAŃCY PRZERAŻENI, PROBLEM POWAŻNIEJSZY NIŻ MOGŁO SIĘ WYDAWAĆ

Prezent od linii lotniczych, Red Bulla i biura turystycznego. A to jeszcze nie koniec!

Tak jak wcześniej wspomniano – do kibica imieniem Luca Loutenbach odezwały się firmy, oferując mu prezenty. Zaczęło się od linii lotniczych Swiss Air, które zaproponowały mu darmowy lot do Sankt Petersburga na kolejny mecz Szwajcarów. Mało tego – mowa o locie w klasie biznesowej.

Za przykładem Swiss Air poszedł Red Bull. Popularna marka napojów energetycznych przekazała mężczyźnie zapas swoich produktów. Oprócz tego do kibica zgłosiło się biuro turystyczne, oferując mu darmowe wczasy po zakończeniu Euro 2020.

Najciekawsze jest jednak to, że – jak podaje RMF24.pl – władze Szwajcarii pragną, aby fan promował akcję szczepień w tymże kraju.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.