Do sieci wyciekło przerażające nagranie! Czy kamerom udało się uchwycić Wielką Stopę?! [WIDEO]

Wielka Stopa w lesie

Wielka Stopa to mityczna postać rzekomo zamieszkująca lasy. Istnieje wiele teorii, nagrań i zdjęć przedstawiających potwora, jednak w dalszym ciągu nie potwierdzono jego istnienia. Z kolei Mike Bodowitz twierdzi, że opublikowany przez niego film udowadnia istnienie stworzenia. Czy rzeczywiście tak jest? Obejrzyjcie nagranie!

Kamery uchwyciły Wielką Stopę?

Wielka Stopa to mityczne zwierzę, które rzekomo żyje w lasach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Wiele osób twierdzi, że było świadkami spotkania stworzenia i co ciekawe, ich opisy dotyczące wyglądu są bardzo do siebie podobne. Warto jednak podkreślić, że nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na istnienia Wielkiej Stopy. Nikt bowiem nigdy nie odnalazł ciała potwora, futra lub jakichkolwiek innych fragmentów zwierzęcia. Dotychczasowe „dowody” to jedynie zeznania świadków oraz liczne nagrania i zdjęcia, często niestety w słabej jakości.

ZOBACZ TAKŻE: POTWÓR NA KALIFORNIJSKIEJ PLAŻY. TO STWORZENIE PRZERAŻA! [FOTO]

Mike Bodewitz to autor nagrania, które w ostatnich dniach budzi spore kontrowersje. Mężczyzna udał się na spacer do jednego z lasów w Oregonie, gdzie rzekomo spotkał Wielką Stopę. Jak sam relacjonuje, w pewnym momencie poczuł, że coś go obserwuje. Następnie zauważył bliżej nieokreśloną, owłosioną postać, której się przestraszył. Następnie się wycofał, aby przypadkiem nie wejść na jej teren. Całe zajście udało mu się zarejestrować na kamerze. Zobaczcie sami!

@mike_bodewitz#Sasquatch #sasqautch #OregonSasquatch #bigfoot #bigfootisreal #Bigfoot #bigfootsightings #OneStepCloser♬ original sound – Mike Bodewitz

Szedłem wąwozem i nagle zauważyłem, że patrzy na mnie Sasquatch. Widziałem go na własne oczy. Nie chciałem się poruszać, żeby go nie zdenerwować, bo czułem jego wzrok na własnej skórze. Przestraszyłem się i zacząłem się cofać, bo nie chciałem wchodzić na jego teren – relacjonuje Mike.

Myślicie, że Wielka Stopa rzeczywiście istnieje?

 

źródło: tiktok, twitter, antyradio

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.